E.Kloniūno „hattrickas“ nukalė pergalę prieš „Riterius“ 2

Lietuvos futbolo A lygoje „Kauno Žalgirio“ futbolo komanda iškovojo trečią pergalę iš eilės. Šeštojo turo rungtynėse kauniečiai rezultatu 3:1 (0:0) įveikė Vilniaus „Riterius“.

Pirmojo kėlinio metu daugiau pavojaus kilo prie svečių iš sostinės vartų, tačiau nei vienai komandai pasižymėti nepavyko ir visas veiksmas persikėlė į antrą rungtynių kėlinį.

Antroji rungtynių dalis Kauno komandai prasidėjo pasakiškai – puikų įvartį 48-ąją minutę pelnė Edvinas Kloniūnas, o jau 52-ąją saugas įmušė ir antrą savo įvartį.

Po dviejų greitų įvarčių kamuolio kontrolė atiteko svečių komandai, tačiau tai didelių problemų Deivido Mikelionio vartams nekėlė, o 77-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ padidino persvarą iki trijų įvarčių. Po kampinio dar kartą pasižymėjo ir savo „hattricką“ įtvirtino E.Kloniūnas.

Rungtynių pabaigoje įvartis krito ir į aikštės šeimininkų vartus. Po perdavimo į baudos aikštelę smūgiu galva pasižymėjo „Riterių“ gynėjas Ričardas Šveikauskas.

Po šešių sužaistų rungtynių „Kauno Žalgiris“ su 12 taškų bent kol kas žengia antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Artimiausias namų rungtynes „Kauno Žalgiris“ balandžio 27 dieną žais su Klaipėdos „Atlantu“.