Namuose patirtas antrasis pralaimėjimas prieš „Sūduvą“ 1

10-ajame A lygos ture nutrūko dviejų iš eilės laimėtų „Kauno Žalgirio“ rungtynių serija. Šį kartą Mindaugo Čepo auklėtiniai antrą kartą sezone turėjo pripažinti titulą ginančios Marijampolės „Sūduvos“ pranašumą rezultatu 0:3 (0:2).

11-ąją susitikimo minutę „Sūduva“ surengė rezultatyvią ataką ir išsiveržė į priekį. Po Pauliaus Golubicko perdavimo įvartį įmušė „Sūduvos“ puolėjas Tosaintas Rickettsas.

Visai netrukus Linas Pilibaitis buvo arti to, kad rezultatą išlygintų, tačiau tolimą jo šūvį atrėmė varžovų vartininkas Ivanas Kardumas.

Ilgą laiką rungtynėse vyravo lygi kova ir kamuolys dažniau lankėsi „Sūduvos“ aikštės pusėje, tačiau „Sūduva“ sugebėjo įmušti ir antrą įvartį. 32-ąją rungtynių minutę keletą kauniečių įveikęs pasižymėjo Paulius Golubickas.

Antroje rungtynių pusėje „Kauno Žalgirio“ komandai priklausė rungtynių kontrolė, tačiau atakos realia grėsme varžovų vartams virsdavo labai retai.

Gyvenimą „Kauno Žalgiriui“ dar labiau apsunkino antra geltona Rudinilsono kortelė, po kurios komanda liko su vienu žaidėju mažiau.

Tiesa, iš karto po šio epizodo Joao Figueiredo turėjo fantastišką progą pasižymėti, tačiau po Renato smūgio atšokusį kamuolį smūgiavęs brazilas šovė virš vartų.

80-ąją minutę aikštės šeimininkai grubiai suklydo, o tuo pasinaudojęs P.Golubickas vienas pabėgo prieš Deividą Mikelionį. Situaciją pražanga gelbėti mėgino Edvinas Kloniūnas, o už tai buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Jį realizavo Mihretas Topčagičius.

Artimiausias A lygos rungtynes „Kauno Žalgiris“ kitą savaitgalį žais išvykoje su „Panevėžio“ komanda.