„Kauno Žalgirio“ futbolininkai išsirinko UEFA Čempionų lygos finalo favoritą 0

Penktadienį Mindaugo Čepo vadovaujama „Kauno Žalgirio“ vyrų futbolo komanda surengė treniruotę prieš šeštadienio A lygos dvikovą Vilniuje su „Riteriais“, o jos metu nebuvo pamirštos ir pasaulio futbolo aktualijos.

Šeštadienį po rungtynių su „Riteriais“, komanda nuo futbolo nenutols ir bent jau dar kelioms valandoms, nes kaip ir daugelis futbolo aistruolių, žalgiriečiai stebės UEFA Čempionų lygos finalą tarp „Liverpool“ ir „Tottenham Hotspur“ komandų.

Penktadienio treniruotės metu komandos žaidėjai bei personalas pateikė savo finalo rungtynių baigties prognozes, kurios buvo negailestingos Londono komandai. Sėkmę „Tottenham“ klubui pranašauja tik Danielis Romanovskis ir vartininkų treneris Algirdas Surgautas, kurių nuomone, Mauricio Pochettino auklėtiniai finale triumfuos po baudinių serijos.

Visi likę komandos nariai prognozuoja, kad šiemet UEFA Čempionų lygoje triumfuos ir vieną prestižiškiausių trofėjų į viršų kels „Liverpool“ klubas. Tiesa, komandos trenerių Mindaugo Čepo ir Laimio Bičkausko nuomone, to per pagrindinį rungtynių laiką „Liverpool“ nepadarys ir rungtynėse reikės pratęsimo.

Labiausiai „Tottenham“ šansus nuvertino puolėjas Rokas Krušnauskas. Jo nuomone, „Liverpool“ laimės net 4:0. Sunkiausią „Liverpool“ pergalę ir nerezultatyvų finalą prognozuoja komandos gydytojas Algirdas Narkevičius – 1:0 „Liverpool“ naudai.