„Kauno Žalgiris“ trečią kartą šiemet įveikė „Palangą“ 1

Mindaugo Čepo vadovaujamas „Kauno Žalgirio“ vyrų futbolo klubas trečią kartą šiame A lygos sezone įveikė „Palangos“ komandą. Šį kartą kauniečiai savo aikštėje laimėjo rezultatu 4:0 (2:0) ir nutraukė trejų iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją.

Pirmą realią progą kauniečiai turėjo sužaidus maždaug 10 minučių. Jurijus Bušmanas atliko labai pavojingą baudos smūgį, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko.

Tiesa, jau visai netrukus žalgiriečiai surengė rezultatyvią ataką. 18-ąją minutę Rokas Krušnauskas įveikė varžovų gynybą ir nuginklavo vartininką išvesdamas Kauno ekipą į priekį.

Pirmoje rungtynių dalyje dar pavyko persvarą padvigubinti. Varžovai savo baudos aikštelėje sužaidė ranka, o skirtą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo komandos kapitonas Linas Pilibaitis.

Iki kėlinio pabaigos varžovų vartų konstrukciją kartą sudrebino brazilas Joao Figueiredo, bet įvarčių daugiau nekrito.

Maždaug 60-ąją minutę tas pats J.Figueiredo varžovų vartų konstrukciją išbandė dar kartą, o 74-ąją minutę pagaliau ir pasižymėjo. Brazilas pats uždirbo vienuolikos metrų baudinį ir jį sėkmingai realizavo.

Vos po kelių minučių rezultatas dar labiau padidėjo. 78-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Pijus Širvys įmušė dar vieną įvartį.

Kauniečiai užtikrintai užbaigė rungtynes ir po pertraukėlės į savo sąskaitą vėl įsirašė visus tris taškus.