„Atlantą“ rungtynių pabaigoje nukovę žalgiriečiai grįžta į trečią vietą 1

Ketvirtojo A lygos rato kovas „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas pradėjo pergalingai ir namuose rezultatu 1:0 (0:0) palaužė šeštoje vietoje žengiantį Klaipėdos „Atlanto“ klubą.

Pirmojo kėlinio metu vyko labai įtempta ir permaininga kova, tačiau savų progų turėjo tik „Kauno Žalgirio“ komanda.

Dvi tokios progos baigėsi Deivydo Matulevičiaus ir Rudinilsono įvarčiais, tačiau nei vieno iš jų rungtynių arbitrai neįskaitė, nes užfiksavo nuošales.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Atlanto“ komanda liko dešimtiese – po pražangos prieš Danielį Romanovskį antrą geltoną kortelę prieš save išvydęs Dimitaras Petkovas buvo išvytas iš aikštės.

Po šio pokyčio rungtynės „Atlantas“ sukūrė vieną labai pavojingą epizodą, kuriame Martynas Matuzas atrėmė labai pavojingą Darvydo Šerno smūgį. Daugiau veiksmas dažniausiai vyko klaipėdiečių aikštės pusėje.

Vieną pavojingą ataką po kitos kūrę žalgiriečiai varžovų vartus galiausiai pramušė 86-ąją susitikimo minutę. Egidijus Vaitkūnas buvo pargriautas visai šalia varžovų baudos aikštelės, o baudos smūgį įvarčiu pavertė Jurijus Bušmanas.

Po pelnyto įvarčio kauniečiai sėkmingai apsigynė ir pergalės iš savų rankų nebepaleido. „Kauno Žalgiris“ po šios pergalės bent jau kuriam laikui sugrįžo į trečią A lygos turnyrinės lentelės vietą.