Draugiškų rungtynių ciklą „Kauno Žalgiris“ užbaigė pergalingai 0

„Kauno Žalgirio“ futbolo komanda paskutinę vasario dieną Marijampolėje pergalingai užbaigė draugiškų rungtynių ciklą prieš pirmą kovo mėnesio savaitgalį startuosiančią A lygą. Roko Garasto auklėtiniai rezultatu 3:2 (2:0) įveikė kaimynus iš Latvijos – „Jelgavos“ futbolininkus.

Marijampolės futbolo manieže pirmasis įvartis krito vos prasidėjus rungtynėms. Po perdavimo į baudos aikštelę įvarčiu pasižymėjo ir žalgiriečius į priekį išvedė Egidijus Vaitkūnas.

Rungtynėse sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių, rezultatą kauniečiai galėjo ir padvigubinti. Emmanuelio Davido smūgį iš arti atrėmė „Jelgavos“ vartininkas, o priešais vartus atšokusį kamuolį pakartotiniu bandymu smūgiavęs E.Vaitkūnas šovė virš vartų.

Vėliau kurį laiką kamuolio kontrolė priklausė Latvijos ekipai, kuriai pavyko sukurti ir keletą pavojingų progų, tačiau vartuose patikimai stovėjo Armantas Vitkauskas.

28-ąją susitikimo minutę į svečių vartus krito dar vienas įvartis. Greitą ataką surengę Roko Garasto auklėtiniai vieną prieš varžovų vartininką išvedė E.Davidą, kuris nesuklydo ir padvigubino persvarą.

Antrame kėlinyje abi komandos darė daug keitimų, o „Kauno Žalgirio“ sudėtyje pasikeitė net 9 žaidėjai.

73-ąją susitikimo minutę svečiams iš Latvijos rezultatą pavyko sušvelninti, tačiau jau 77-ąją minutę dviejų įvarčių pranašumą atstatė Jurijus Bušmanas.

Rungtynėms einant į pabaigą „Jelgavos“ komandai pavyko pasižymėti dar kartą, tačiau išlyginti rezultato latviai nebesugebėjo ir kauniečiai draugiškų rungtynių ciklą užbaigė pergale rezultatu 3:2.

Sudėtis: A.Vitkauskas (46‘ D.Mikelionis); E.Vaitkūnas (68‘ J.Bušmanas), Rudinilsonas, R.Sadauskas, peržiūroje dalyvaujantis Stevenas Tichot (54‘ E.Mockus), D.Šešplaukis (85‘ D.Vinckus); K.Šilkaitis (46‘ peržiūroje dalyvaujantis S.Paulius), L.Pilibaitis (64‘ peržiūroje dalyvaujantis D.Putrius); E.Davidas (46‘ B.Anisas), G.Sirgėdas (74‘ M.Popiera) ir P.Otele (46‘ S.Urbys).