„Kauno Žalgiris“ kelionę LFF taurėje baigė ketvirtfinalyje 0

„Kauno Žalgirio“ futbolo komandai kelionė LFF taurėje šiemet baigėsi ketvirtfinalio etape. Šeštadienio rungtynėse Vilniuje kauniečiai rezultatu 1:2 (0:1) turėjo pripažinti Vilniaus „Žalgirio“ pranašumą.

Rungtynes kiek geriau ir aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau itin didelio pavojaus prie Deivido Mikelionio ginamų vartų nekilo.

Neblogą šansą po standartinės situacijos turėjo „Kauno Žalgirio“ futbolininkai, tačiau Steveno Thicot smūgį nesunkiai pagavo varžovų vartų sargas.

Savo žaidybinį pranašumą vilniečiai vis tik pavertė 30-ąją susitikimo minutę, kai smūgiu iš už baudos aikštelės pasižymėjo Domantas Šimkus.

Vos prasidėjus antrajam rungtynių kėliniui „Kauno Žalgirio“ futbolininkai suklydo savo aikštės pusėje, o varžovų puolėjas A.Kaludžerovičius pakartotinu smūgiu pelnė dar vieną įvartį.

70-ąją susitikimo minutę R.Garasto auklėtiniai atkūrė intrigą. Varžovų baudos aikštelėje atšokusį kamuolį stipriu smūgiu į vartus pasiuntė Karolis Šilkaitis ir sušvelnino atsilikimą – 1:2.

Paskutines 10 rungtynių minučių kauniečiai žaidė mažumoje – prieš save antrą geltoną kortelę išvydęs Martynas Dapkus buvo išvarytas iš aikštės.

Deja, bet per likusį rungtynių laiką rezultato išlyginti nepavyko ir komandai teko pripažinti varžovų pranašumą.