Vilniuje – rezultatyvios „Hegelmann Litauen“ ir „Vilniaus Vyčio“ lygiosios 0

Antrose LFF I lygos rungtynėse iš eilės „Kauno Žalgirio“ dublerių komanda „Hegelmann Litauen“ buvo rezultatyvi ir pelnė du įvarčius, tačiau šį kartą pergalei pasiekti to neužteko. Dainiaus Bučmos auklėtiniai svečiuose sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (2:2) su „Vilniaus Vyčio“ klubu.

Pirmieji į priekį įsiveržė aikštės šeimininkai. 13-ąją minutę „Hegelmann Litauen“ vartininkas Modestas Stonys nepasiekė aukštai skriejusio kamuolio ir tuo suskubo pasinaudoti Vilniaus ekipa. Audrius Veikutis atliko perdavimą Nikolajui Misiukui, kuriam teliko įmušti į tuščius vartus (0:1).

Po 4 minučių vėl kilo pavojus kauniečių baudos aikštelėje. Po kampinio varžovai atliko aštrų perdavimą galva, tačiau lemiamu momentu „Vilniaus Vyčio“ nariui nepavyko pataikyti į kamuolį ir rezultatas liko nepakitęs.

19-ąją minutę oponentus nubaudė Audrius Kšanavičius. „Hegelmann Litauen“ veteranas iš dešiniojo baudos aikštelės krašto įspūdingu smūgiu nepaliko vilčių vilniečių vartų sargui ir atstatė pusiausvyrą susitikime (1:1).

Jau po 3 minučių persverti rezultatą pamėgino aikštės šeimininkai, tačiau smūgis galva skriejo visiškai šalia virpsto.

Jau kitos atakos metu varžovus nubausti galėjo Mantas Jakutavičius. Futbolininkas turėjo daug laisvės baudos aikštelėje ir po perdavimo mėgino pasižymėti vienu lietimu. Vis dėlto, smūgis įvarčiu nevirto – kamuolys prašvilpė šalia skersinio.

28-ąją minutę baudos aikštelėje buvo užfiksuota pražanga ir paskirtas 11 metrų baudinys į „Vilniaus Vyčio: vartus. Baudinys buvo patikėtas Donatui Stulgui, kurio užtikrintas smūgis į kairįjį vartų kampą leido „Hegelmann Litauen“ klubui įgyti minimalų pranašumą (2:1).

Ilgai persvara kauniečiai nesidžiaugė. Jau po 5 minučių gynėjams nepavyko išmušti kamuolio iš baudos aikštelės ir prie kamuolio pirmasis prišokęs Arturas Skuratovičius iš arti nuginklavo vartininką, o rezultatas vėl tapo lygus (2:2).

Pirmoji rungtynių dalis taip ir baigėsi – 2:2.

Tuo tarpu po didžiosios pertraukos iki tol rezultatyviai žaidusioms komandoms pasižymėti nepavyko, nors progų turėjo abi komandos.

„Vilniaus Vyčio“ ekipą 68-ąją minutę ne juokais sunerimti privertė Povilas Malakas. „Hegelmann Litauen“ saugas atliko galingą smūgį nuo baudos aikštelės, tačiau varžovus išgelbėjo skersinis.

Kauno klubas sukūrė pavojingą momentą 90-ąją minutę. Dešiniuoju kraštu prasiveržė įvarčiu mače pasižymėjęs D.Stulga. Vis dėlto, pavojų numalšino smūgį iš aštraus kampo atrėmęs vilniečių vartininkas.

Rungtynės Vilniuje baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis – 2:2.

Startinė „Hegelmann Litauen“ sudėtis: M.Stonys, M.Miškinis, M.Gavrilovas, A.Kvalkauskas, M.Jakutavičius, B.Olencevičius, A.Kšanavičius, P.Malakas, M.Zlatkus, D.Stulga, E.Mickevičius.

Prasidėjus antrajam turui, „Hegelmann Litauen“ ekipa, iškovojusi tašką, pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Savo ruožtu „Vilniaus Vytis“ tapo čempionato lyderiu. Abu klubai po dviejų rungtynių turi po 4 taškus.

Kitas rungtynes „Hegelmann Litauen“ futbolininkai žais namuose balandžio 9 dieną. D.Bučmos auklėtiniai susitiks su Kelmės „Kražantės“ ekipa.