Įvartį antro kėlinio pradžioje praleidęs „Hegelmann Litauen“ neatsitiesė 0

Antrose LFF I lygos rungtynėse iš eilės nepasižymėjusi Kauno „Hegelmann Litauen“ komanda antrą kartą šį sezoną turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Ketvirtajame ture „Kauno Žalgirio“ dublerių ekipa namuose 0:1 (0:0) nusileido „Palangos“ futbolininkams.

Pirmieji varžovų vartams ėmė grasinti aikštės šeimininkai. 7-ąją minutę palangiškių vartininko budrumą patikrino Audrius Kšanavičius, tačiau Tadas Norbutas sugebėjo pagauti kamuolį.

21-ąją minutę – Ernesto Mickevičiaus proga. „Hegelmann Litauen“ puolėjas sulaukė perdavimo dešiniajame baudos aikštelės krašte ir smūgiavo į vartus. Visgi vietoje buvęs T.Norbutas atrėmė smūgį.

Baigiantis pirmajam kėliniui du pavojingus tolimus smūgius atliko ir svečiai, tačiau kauniečių vartininkui Modestui Stoniui tai pernelyg didelių problemų nesukėlė. Pirmoji rungtynių dalis pasibaigė be įvarčių – 0:0.

Antrasis kėlinys aikštės šeimininkams prasidėjo nesėkmingai. Jau 49-ąją minutę buvo praleistas įvartis. „Palangos“ ekipa atliko galingą smūgį iš toli, jį atrėmė M.Stonys. Vis dėlto, atšokusį kamuolį iš metro į vartus pasiuntė Maksimas Lukaševičius.

Bėgant laikui „Hegelamnn Litauen“ komandai nepavyko suregzti pavojingesnių išpuolių, o Palangos klubas pagrasino dar dviemis smūgiais, tačiau kauniečius gelbėjo vartinininkas. Rungtynės baigėsi minimalia svečių pergale – 0:1.

Startinė „Hegelmann Litauen“ sudėtis: M.Stonys, M.Miškinis, M.Gavrilovas, A.Kvalkauskas, M.Jakutavičius, B.Olencevičius, A.Kšanavičius, P.Malakas, M.Zlatkus, D.Stulga, E.Mickevičius.

Po ketvirtojo turo savo sąskaitoje 4 taškus turintis „Hegelmann Litauen“ klubas turnyrinėje lentelėje nukrito į 11 vietą, o „Palangos“ futbolininkai su 10 taškų žengia ketvirti.

Kitas rungtynes jaunieji žalgiriečiai žais namuose balandžio 24 dieną, sekmadienį. Dainiaus Bučmos auklėtiniai susitiks su šeštąją vietą užimančia Telšių „Džiugo“ komanda.