„Hegelmann Litauen“ paskutinėmis akimirkomis išsigelbėjo Radviliškyje 0

Varžovus spaudęs, tačiau jų aštrių kontratakų neišvengęs Kauno „Hegelmann Litauen“ klubas turėjo nemažai vargo. Dainiaus Bučmos auklėtiniai LFF I lygos aštuntajame ture Radviliškyje išsigelbėjo tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis. Kauniečių ir „Lokomotyvo“ susitikimas baigėsi rezultatu 2:2 (0:0).

Svečiai pirmieji surengė pavojingą išpuolį, kai 15-ąją minutę dešiniuoju kraštu prasiveržęs Ernestas Mickevičius sugebėjo pergudrauti vartininką ir smūgiavo į vartus, tačiau paskutinę akimirką jo smūgis buvo sustabdytas pasiaukojančiai kritusio gynėjo.

Aikštės šeimininkai nesiruošė tylėti ir surengė dvi kontratakas. 17-ąją minutę Edvinas Mučinis po perdavimo atsidūrė atakos smaigalyje ir šovė šalia virpsto, o dar po kelių minučių Karolis Šidlauskis „permetė“ kamuolį per vartininką Modestą Stonį, tačiau laiku pribėgęs Mindaugas Zlatkus išmušė vartų link riedėjusį kamuolį.

29-ąją minutę galimybę turėjo E.Mickevičius. „Hegelmann Litauen“ puolėjas atsidūrė vienas prieš aikštės šeimininkų vartų sargą Erlandą Duršliką. Visgi vartininkas sugebėjo atremti smūgį ir rezultatas liko nepakitęs.

Baigiantis kėliniui, galimybių įsiveržti į priekį turėjo abi komandos. Po kampinio radviliškiečių galva smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą, o vėliau, kitoje aikštės pusėje, šeimininkus turėjo gelbėti E.Duršlikas, sustabdęs dar vieną E.Mickevičiaus bandymą. Pirmoji rungtynių dalis baigėsi be įvarčių – 0:0.

Antrasis kėlinys prasidėjo įvarčiu – 49-ąją minutę Mantas Jakutavičius pastebėjo iš vartų išėjusį E.Duršliką ir atliko tolimą smūgį, nuo kurio šeimininkų vartų sargui savo komandos išgelbėti jau nepavyko (1:0).

Netrukus, po 2 minučių, po „Lokomotyvo“ ekipos smūgio galva kauniečius nuo praleisto įvarčio gelbėjo skersinis. Visgi, galiausiai aikštės šeimininkai pramušė Kauno klubo gynybą. 67-ąją minutę baudos aikštelėje suklydo Benas Olencevičius, o tuo pasinaudojęs Valdas Pocevičius nukreipė kamuolį į apatinį vartų kampą (1:1).

81-ąją minutę į „Helegmann Litauen“ vartus krito dar vieną įvartis. Po aštraus perdavimo iš dešiniojo krašto smūgiavo E.Mučinis. M.Stonys atrėmė varžovo bandymą iš kelių metrų, tačiau smūgį pakartojęs Marius Ligeika nepaliko vilčių svečiams ir persvėrė rezultatą – 1:2.

Visgi, paskutinėmis akimirkomis Kauno komandai pavyko išsigelbėti. Per pridėtą teisėjo laiką, 92-ąją minutę, po Povilo Malako perdavimo iš kairiojo krašto kamuolį į vartus pasiuntė Pijus Širvys, išgelbėjęs „Hegelmann Litauen“ futbolininkus nuo pralaimėjimo Radviliškyje – 2:2.

Startinė „Hegelmann Litauen“ sudėtis: M.Stonys, M.Gavrilovas, M.Fridrikas, M.Jakutavičius, B.Olencevičius, A.Kšanavičius, M.Zabiela, P.Malakas, M.Zlatkus, D.Stulga, E.Mickevičius.

Po aštuntųjų sezono rungtynių 6 taškus savo sąskaitoje turintys kauniečiai turnyrinėje lentelėje pakilo į 12-ąją poziciją, o „Lokomotyvo“ futbolininkai taip pat su 6 taškais žengia laipteliu žemiau, 13-oje vietoje.

Kitas rungtynes D.Bučmos auklėtiniai žais gegužės 20 dieną, penktadienį. Vilniuje kauniečiai susitiks su vietos „Žalgirio B“ ekipa, užimančia devintąją vietą čempionate.