Antrąjį ratą „Hegelmann Litauen“ pradėjo pergale Kretingoje 0

Antrąjį LFF I lygos ratą Kauno „Hegelmann Litauen“ futbolininkai pradėjo pergalingai. Dainiaus Bučmos auklėtiniai 16-ame ture išvykoje rezultatu 2:1 (1:0) įveikė Kretingos „Minijos“ komandą. Kauniečiams tai buvo antroji pergalė per paskutinius tris mačus.

Svečiai iš laikinosios sostinės pirmajame ir antrajame kėliniuose pasižymėjo po kartą bei pirmavo dviejų įvarčių persvara (2:0), tačiau baigiantis susitikimui aikštės šeimininkai aptirpdė deficitą ir neleido kauniečiams išsaugoti „sausų“ vartų.

„Hegelmann Litauen“ futbolininkams oponentų gynybos užtvaras pavyko pralaužti baigiantis pirmajai rungtynių pusei. 44-ąją minutę tiksliu smūgiu kamuolį į vartų tinklą pasiuntę Edvinas Kloniūnas, išvedęs svečius į priekį – 1:0.

Po pertraukos Kauno komandos pranašumą įtvirtino antrąsias rungtynes ekipos sudėtyje žaidęs Rytas Babickas. 66-ąją minutę po keitimo ant žaliosios vejos pasirodęs saugas jau po keturių minučių, 70-ąją, nuginklavo vartininką ir padidino skirtumą iki dviejų įvarčių – 2:0.

Kretingos futbolininkai sureagavo ganėtinai greitai ir sugebėjo atkurti intrigą. 76-ąją minutę pasižymėjęs Tadas Gudauskas sušvelnino aikštės šeimininkų deficitą ir suteikė vilties pastariesiems kovoti dėl taško – 2:1.

Vis dėlto, per likusį laiką patikimai gynyboje žaidę kauniečiai sugebėjo apsiginti ir išsaugojo pergalę savo rankose.

Startinė „Hegelmann Litauen“ sudėtis: M.Stonys, D.Levišauskas, M.Jakutavičius, D.Sinkus, B.Olencevičius, Edg.Kloniūnas, M.Zabiela, P.Malakas, Edv.Kloniūnas, D.Stulga, E.Mickevičius.

„Hegelmann Litauen“ atlikti keitimai: D.Levišauską pakeitė L.Veščiūnas (40 min.), B.Olencevičių – K.Šilkaitis (54 min.), D.Stulgą – P.Širvys (59 min.), E.Mickevičių – R.Babickas (66 min.), M.Jakutavičių – M.Zlatkus (72 min.).

Tris taškus iškovojęs Kauno klubas turnyrinėje lentelėje su 18 savo sąskaitoje pakilo į 10-ąją vietą, o „Minija“ su 7 taškais liko 15-oje pozicijoje.

Po dviejų rungtynių svečiuose „Hegelmann Litauen“ kitą mačą žais namuose. Liepos 30-ąją dieną D.Bučmos treniruojama ekipa susitiks su „Vilniaus Vyčio“ futbolininkais, užimančiais ketvirtą vietą turnyrinėje lentelėje.