NKL: išretėjusios sudėties žalgiriečiai nukovė „Ežerūną-Karį“ (VIDEO) 0

Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse namuose 79:64 įveikė Molėtų „Ežerūno-Kario“ (0-3) komandos pasipriešinimą.

Be susirgusio Martyno Echodo ir susižeidusio Pauliaus Valinsko žaidę dubleriai apribojo varžovų veiksmus puolime. Po rungtynių vyriausiasis kauniečių komandos treneris Tomas Masiulis išskyrė sėkmingą antrojo kėlinio atkarpą, kurios metu spurtą 11:0 surengę jaunieji žalgiriečiai turėtą keturių taškų deficitą greitai pavertė į persvarą 30:23.

„Prieš rungtynes akcentavome, kad turime žaisti greitai. Žinojome, kad varžovai bėga ne taip greitai kaip mes, jie mėgsta pozicinį krepšinį. Antrojo kėlinio metu pavyko suorganizuoti greitą atkarpą, kurios metu nutolome, po to stengėmės palaikyti aukštą žaidimo tempą ir mums pavyko“, – pergalės priežastį įvardijo T.Masiulis.

Sėkmingai dvitaškius metimus realizavę (63 proc. taiklumas) bei 45 taškus antroje susitikimo dalyje pelnę „Žalgirio-2“ ekipos žaidėjai neleido varžovams pagalvoti apie intrigą susitikime po didžiosios pertraukos.

Molėtų klubui daug problemų baudos aikštelėje sukėlė sėkmingas T.Masiulio aukštaūgių žaidimas. Geriausiai tai iliustruoja sėkmingas vidurio puolėjo Martyno Sajaus pasirodymas – krepšininkas sužaidė savo sėkmingiausias naujojo NKL sezono rungtynes, pelnydamas 14 taškų bei atkovodamas 8 kamuolius.

„Turėjome tikrai nemažą persvarą po krepšiu ir tai išnaudojome puikiai. Nors nežaidė Paulius Valinskas ir Martynas Echodas, bet juos puikiai pakeitė tiek Jokūbas Švambaris, tiek Regimantas Miniotas su Gyčiu Masiuliu. Labai gerai realizavome derinius „du prieš du“ – prisitraukdavome prie savęs varžovų gynėjus ir atlikdavome perdavimą po krepšiu, arba metimą iš vidutinio nuotolio. Tai puikiai veikė“, – teigė M.Sajus.

„Žalgiris-2“: M.Varnas 17 (4 rez. perd.), M.Sajus 14 (8 atk. kam., 2 blk.), J.Švambaris 13 (5/6 dvit.), K.Žemaitis 11 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam.), R.Miniotas 8 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), A.Velička 5, L.Birutis 5 (2 blk.), G.Masiulis 4, M.Paulauskas 2, J.Marcinkevičius 0 (4 atk. kam.).

„Ežerūnas-Karys“: E.Sosnovskis 12 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), P.Leščinskas 11 (5 rez. perd.), E.Narušis 10 (5/7 dvit.).