NKL: „Žalgirio“ dubleriai pralaimėjo paskutiniąsias 2015-ųjų rungtynes 3

Kauno „Žalgirio“ dubleriai sužaidė atkeltas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynes. Antradienį paskutiniajame 2015-ųjų metų mače „Žalgiris-2“ nusileido „Telšių“ komandai 82:87. Metus jaunieji žalgiriečiai baigė su 12 pergalių ir 11 pralaimėjimų bei su ta pačia „Telšių“ komanda dalijasi 6-7 pozicijas NKL čempionate.

Geriau susitikimą pradėjo Tomo Masiulio auklėtiniai, kurie po tolimo Pauliaus Valinsko šūvio pirmavo dvigubai – 12:6. Įpusėjus kėliniui į aikštelę žengė „Žalgirio“ dublerių naujokas Thabo Sithole‘as, netrukus pastarojo tikslų perdavimą taškais pavertė Martynas Varnas (16:10), tačiau kėlinį aštuoniais taškais be atsako užbaigė telšiškiai – 16:18.

Antro kėlinio metu „Telšių“ krepšininkai tvirtai laikėsi įsikibę į susikrautą persvarą, bet prieš pat didžiąją pertrauką iniciatyvos ėmėsi P.Valinskas ir Kristupas Žemaitis, dėjimais lankų tvirtumą vis tikrino Laurynas Birutis bei ilsėtis žalgiriečiai jau išėjo būdami pirmaujančiųjų vaidmenyje – 39:37

Trečiajame ketvirtyje toliau puikų žaidimą tęsė gynėjų tandemas P.Valinskas ir K.Žemaitis, tritaškį pridėjo komandos kapitonas Regimantas Miniotas – 50:45. Antroje kėlinio dalyje šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir tik K.Žemaičio pastangomis buvo išsaugota minimali persvara – 56:55.

Lemiamame kėlinyje svarbų tritaškį smeigė Arnas Velička, toliau varžovus bombardavo K.Žemaitis – 64:63. Po trečiojo R.Minioto tolimo šūvio kauniečiai dar buvo priekyje (69:67), tačiau tada įvyko lūžis ir svarstyklės pakrypo „Telšių“ komandos pusėn – 71:77. „Žalgirio“ dubleriai bandė gelbėtis: M.Varnas taikliai metė iš toli ir likus 34 sekundėms aštrino situaciją – 78:81. Visgi, patyrę varžovai pergalės iš rankų nebepaleido ir išankstinių kalėdinių dovanų žalgiriečiams nedovanojo – 82:87.

„Žalgiris-2“: P.Valinskas 17 (6 rez. perd.), K.Žemaitis 16 (5/6 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), M.Sajus 13 (3 blk.), L.Birutis 12 (6/6 dvit.), R.Miniotas 11 (6 atk. kam.), M.Varnas 7 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), J.Švambaris 3, A.Velička 3, M.Paulauskas 0, T.Sithole‘as 0, M.Echodas 0, G.Masiulis 0.

„Telšiai“: A.Maneikis 30 (13/18 dvit.), T.Domarkas 15 (6 rez. perd., 3 per. kam.), M.Norkus 15 (5 atk. kam., 3 per. kam.).