NKL: „Žalgirio“ jaunimas po pratęsimo išsivežė pergalę iš Palangos 0

Šeštadienį „Žalgirio“ dubleriai sužaidė vienintelį savo mačą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) šį savaitgalį.

Tomo Masiulio auklėtiniai išgyveno dramą pajūryje ir tik po pratęsimo palaužė „Palangos“ komandą rezultatu 95:90.

Nors po šešių iš eilės Lauryno Biručio ir keturių Martyno Varno taškų žalgiriečiai dar pirmavo (12:9), šeimininkai itin galingai užbaigė pirmąją dešimties minučių atkarpą, kurią laimėjo – 16:29.

Antrajame kėlinyje dubleriai atrado naujus puolimo lyderius: naudingai žaidė komandos kapitonas Regimantas Miniotas, taškus rinko Paulius Valinskas ir Martynas Echodas, o atsilikimas sumenko iki penkių – 32:37. Prieš didžiąją pertrauką sėkmingai į žaidimą įsiliejo Gytis Masiulis, triuškinačiu dėjimu rezultatą persvėrė M.Varnas – 43:42.

Trečio kėlinio pirmoje pusėje baudos aikštelėje tiesiog dominavo „Žalgiris-2“ aūkštaūgiai, tolimu šūviu savo taškų kraitį atsidarė Arnas Velička – 56:52. Ketvirtį penkiais taškais paeiliui užbaigė M.Varnas ir tritaškį įskraidinęs G.Masiulis – 64:58.

Lemiamame kėlinyje kauniečiai sėkmingai darbavosi gynyboje, o po K.Žemaičio tolimos bombos susikrovė rekordinį pranašumą – 74:65. Įsibėgėjusio ir galingą dėjimą atlikusio M.Echodo nesustabdė pražanga bei svečiai užtikrintai artėjo pergalės link – 78:67. Visgi, įspūdingai žaidusio Mindaugo Remino vedami palangiškiai sugebėjo atsitiesti ir, išsikapstę iš sudėtingos situacijos, ištraukė pratęsimą – 80:80.

Papildomą laiką geriau pradėjo T.Masiulio kariauna 84:80, tačiau ir vėl prabilo penkiais taškais atsakęs M.Reminas – 84:85. Nors po K.Žemaičio tritaškio ir P.Valinsko dvitaškio svečiai vėl buvo arčiau pergalės (89:85), dar vienu tolimu šūviu kortas maišė M.Reminas – 89:88. Tiesa, šįkart žalgiriečiai pergalės iš rankų nebepaleido ir išsivežė svarbią pergalę iš Palangos rezultatu 95:90

Žalgiris: M.Echodas 19 (7/10 dvit., 5 atk. kam., 3 blk.), K.Žemaitis 17 (7 atk. kam., 8 rez. perd., 2 per. kam.), M.Varnas 16 (5/7 dvit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), P.Valinskas 11 (5/7 dvit., 8 rez. perd., 2 per. kam.), G.Masiulis 11 (5 atk. kam.), R.Miniotas 9, L.Birutis 8 (4/4 dvit.), A.Velička 3, J.Švambaris 1, T.Sithole’as 0.

Palanga: M.Reminas 39 (6/12 dvit., 7/10 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Jucikas 13 (9 atk. kam., 2 blk.), D.Anužis 11, P.Šakinis 10.