„Žalgiris-2“ ruošėsi sezonui M.Paulausko taurės turnyre 0

Atjaunėjusi Kauno „Žalgirio“ dublerių komanda savaitgalį dalyvavo Šakiuose vykusiame draugiškame keturių komandų turnyre, kurio metu buvo žaidžiama dėl legendinio Lietuvos krepšininko ir žalgiriečio Modesto Paulausko vardo įsteigtos taurės.

Kova dėl pagrindinio trofėjaus Tomo Masiulio auklėtiniams baigėsi jau pusfinalyje, kuriame teko pripažinti „Telšių“ komandos pranašumą – 71:77.

Du kėlinius mačas klostėsi permainingai ir atkakliai, tad komandos išėjo ilsėtis esant lygiam rezultatui – 35:35.

Antroje pusėje varžovai sustabdė iki tol siautėjusį „Žalgiris-2“ aukštaūgį Lauryną Birutį, pataikė keletą sudėtingų metimų iš toli ir prieš ketvirtąjį kėlinį įgijo penkių taškų atsargą (52:57).

Lemiamam ketvirčiui įpusėjus komandas skyrė aštuoni taškai (59:67), tačiau žalgiriečiai baltos vėliavos nekėlė ir paskutinę minutę pradėjo atsilikdami 4 taškais. Visgi, sukurti didesnės intrigos nepavyko ir pusfinalis buvo pralaimėtas rezultatu 71:77.

„Žalgiris-2“: L.Birutis 22 (8/9 dvit., 5 atk. kam.), K.Žemaitis 12 (3/3 dvit., 2/2 trit., 6 rez. perd.), G.Masiulis 11 (6 atk. kam.), M.Jogėla 10, I.Sargiūnas 7, L.Uleckas 5, G.Vasiliauskas 2, M.Arlauskas 2, M.Valinskas 0, J.Švambaris 0, V.Markovetskis 0.

„Telšiai“: A.Maneikis 18 (7/10 dvit., 2 blk.), M.Norkus 15, G.Kybartas 13 (5/6 dvit.), O.Kaminskis 10.

Kitą dieną Šakiuose įvyko ne tik turnyro mažasis finalas, tačiau ir Kauno miesto derbis. Jaunieji žalgiriečiai ir šįkart neatrado savojo žaidimo bei nusileido KTU krepšininkams – 54:68.

Pirmosios minutės geriau susiklostė „Žalgirio“ jaunimui (8:7), bet pirmą kėlinuką galingu spurtu užbaigę į priekį truktelėjo varžovai – 8:16.

KTU komanda išlaikė dviženklę persvarą viso antrojo ir trečiojo kėlinio metu, pavojingiausiai priartėti žalgiriečiams buvo pavykę tik ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet atsilikimas sumenko iki 48:56.

Visgi, KTU nebuvo nusiteikę juokauti ir vedami Igno Labučio ramiai užbaigė mačą bei paliko „Žalgirio“ dublerius M.Paulausko taurės turnyro ketvirtoje vietoje – 54:68.

„Žalgiris-2“: K.Žemaitis 14 (2 per. kam.), L.Birutis 11 (5 rez. perd.), G.Masiulis 10 (5 atk. kam.), G.Vasiliauskas 6, M.Jogėla 5, M.Valinskas 3, J.Švambaris 3, M.Arlauskas 2, L.Uleckas 0, I.Sargiūnas 0 (2 per. kam.), V.Markovetskis 0.

KTU: I.Labutis 20 (7/10 dvit., 6 atk. kam.), R.Stankevičius 9 (5 atk. kam.),  A.Pelšs 6, J.Marcinkevičius 6.

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys „Žalgirio“ dubleriai sezoną pirmenybėse pradės jau spalio 7 dieną susitikimu su Molėtų „Ežerūnas-Karys“ komanda.