NKL: „Žalgirio“ dublerių ir „Palangos“ serijoje – lygybė 0

Kauno „Žalgirio“ dubleriai tęsia pasirodymą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atkrintamosiose. Šeštadienį Palangoje „Žalgiris-2“ sužaidė antrą aštuntfinalio serijos mačą, kuriame šįkart pranašiau atrodė pergalę rezultatu 67:72 pasiekę ir serijos rezultatą išlyginę „Palangos“ krepšininkai.

Susitikimo pradžioje nesulaikomą žaidimą demonstravo net ir sudėtingiausius metimus realizavęs bei visus kauniečių taškus rinkęs Gytis Masiulis – 8:4. Tuomet svečių puolimas išsiderino ir kėliniui įsibėgėjus priekyje jau buvo solidžiai truktelėję varžovai – 13:19. Laimei, prieš pat ketvirčio pabaigą skelbiančią sireną iššovė Grantas Vasiliauskas ir Kristupas Žemaitis, o rezultatą persvėrė dar du taškus rinkęs G.Masiulis – 25:24.

Antrajame kėlinyje nusimušė žaidimo ritmas, dominavo gynyba, tad po itin nerezultatyvios atkarpos, komandos ilsėtis keliavo palikusios daug neatsakytų klausimų – 34:36.

Po didžiosios pertraukos vis keitėsi pirmaujanti komanda, bet kėliniui įpusėjus svečiams pirmauti leido įsižaidęs Laurynas Birutis – 46:43. Tolimu šūviu atstumą iki 49:43 buvo padidinęs Martynas Arlauskas, tačiau į lemiamą ketvirtį žalgiriečiai nusinešė perpus mažesnę taškų atsargą – 53:50.

Ketvirtą kėlinį taikliais metimais pradėjus K.Žemaičiui ir M.Arlauskui, svečiai dar kartelį pavojingiau atsiplėšė – 58:50. Visgi, tada „Žalgirio“ jaunių žaidimą ištiko sąstingis, o tuo naudojęsi palangiškiai perėmė iniciatyvą į savo rankas (58:60). Tritaškiu svarstykles į kitą pusę nusvėrė prabilęs Lukas Uleckas (63:60), tačiau prasidėjus prieš paskutinei minutei varžovai vėl perlaužė rungtynių eigą – 65:68. Intrigai pasitraukti neleido L.Birutis (67:68), bet per likusį laiką pasižymėjo tik 67:72 triumfavę bei serijoje pusiausvyrą atstatę „Palangos“ krepšininkai  – 1:1.

„Žalgiris-2“: G.Masiulis 21 (12 atk. kam.), L.Birutis 14 (13 atk. kam., 2 blk.), G.Vasiliauskas 11, K.Žemaitis 11 (5 atk. kam., 10 rez. perd.), M.Arlauskas 7, L.Uleckas 3, M.Valinskas 0, E.Juozaitis 0, G.Bergaudas 0.

„Palanga“: A.Urbonas 18 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Reminas 13 (3/4 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), T.Kelly 11 (5 rez. perd.), K.Davisas 10 (5/7 dvit., 2 per. kam.), A.Bertašius 10 (5 atk. kam.).

Atkrintamosios varžybos jau artėjantį antradienį sugrįžta į Kauną, kur dėl vietos ketvirtfinalyje kovojantys Tomo Masiulio auklėtiniai nuo 18.00 val. bandys dar kartelį perlaužti serijos eigą. Palaikyti itin svarbiame mūšyje jaunuosius žalgiriečius galite apsilankę Naglio g. 4A, Petrašiūnuose.