NKL: ketvirtajame kėlinyje sustoję jaunieji žalgiriečiai užbaigė savo sezoną 0

Savo pasirodymą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) baigė Tomo Masiulio treniruojami Kauno „Žalgirio“ dubleriai, kurie trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir nusileido Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkams rezultatu 68:90.

Susitikimą išvykoje sėkmingai pradėjo Granto Vasiliausko vedami kauniečiai, pirmavę – 8:2. Antroje kėlinio dalyje septynis taškus paeiliui rinko Laurynas Birutis, savo indėlį įnešė Lukas Uleckas, Kristupas Žemaitis, tad pirmąsias dešimt minučių laimėjo svečiai – 21:19.

Antrajame kėlinyje NKL čempionai įjungė aukštesnę pavarą ir grėsmingai truktelėjo į priekį – 21:26. Situacijai blogėti neleido nepriekaištingai veikęs L.Biručio ir Gyčio Masiulio tandemas, prieš antrą rungtynių pusę išlaikęs varžovus pakankamai arti – 37:45.

Po didžiosios pertraukos du reikalingus tolimus šūvius smeigė L.Uleckas, o toliau siautęs L.Birutis mažino atsilikimą iki 51:57. Prieš pat lemiamą ketvirtį pasižymėti suspėjo ir aikštėje pasirodęs Elvis Juozaitis – 53:60.

Ketvirtajame kėlinyje iki tol buvusi intriga pamažu blėso, mat vos per keletą minučių deficitas išaugo iki 55:72. Iš viršaus įkrovė G.Masiulis, bet tai buvo viską ką kauniečiams pavyko nuveikti per septynias minutes, tad rungtynių ir serijos nugalėtojas jau nebekėlė abejonių – 57:84. Per likusį laiką atotrūkį apkandžiojo sužibėjęs Martynas Arlauskas, iš toli iššovęs Marius Valinskas bei pirmuosius savo taškus rinkęs Volodymyras Markovetskis – 68:90.

„Žalgiris-2”: L.Birutis 25 (11/16 dvit., 12 atk. kam.), G.Masiulis 16 (5 atk. kam.), L.Uleckas 8 (2 per. kam.), G.Vasiliauskas 6, M.Arlauskas 5 (2 per. kam.), M.Valinskas 3 (5 rez. perd.), E.Juozaitis 2, K.Žemaitis 2 (8 rez. perd.), V.Markovetskis 1.

„Sūduva-Mantinga“: A.Kieža 25 (8/12 dvit., 3/5 trit.), D.Domarkas 13 (3/3 trit., 5 rez. perd.), D.Griškėnas 13 (4/5 dvit.), G.Matulis 11 (4/5 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 2 blk.).