NKL sezono starte – dramatiška „Žalgirio“ dublerių pergalė Jonavoje 0

nklyga.lt inf.

Ketvirtadienio vakarą pakilo naujojo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezono uždanga. Pirmosios rungtynės buvo žaidžiamos naujojoje Jonavos Sporto arenoje.

Išvykoje žaidę Kauno „Žalgirio“ dubleriai (1-0) sugadino šeimininkams arenos atidarymo šventę ir „Jonavos“ krepšininkus nukovė 64:63 (19:10, 21:16, 15:19, 9:18).

Pirmojoje susitikimo pusėje dominavę kauniečiai dar iki ilgosios pertraukos buvo įgiję triuškinančią persvarą 40:26.

Dviženklį pranašumą jaunieji žalgiriečiai turėjo ir prasidėjus paskutiniajam kėliniui (55:45), tačiau „Jonava“ nebuvo nusiteikusi pasiduoti.

Nerijaus Zabarausko auklėtiniai įspūdingai spurtavo 14:2 bei likus žaisti 4 minutes išsiveržė į priekį 59:57. Paskutiniosiomis minutėms aikštelėje užvirė tikras trileris.

Likus žaisti 24 sekundes, Erikas Venskus įmetė dvitaškį su pražanga ir išvedė „Žalgirio“ dublerius į priekį 62:61, tačiau po 14 sekundžių dvitaškiu atsakė Vytautas Kamarūnas – 63:62.

Visgi lemiamas mačo metimas priklausė Rokui Jokubaičiui. Šešiolikmetis įžaidėjas priešpaskutinę sekundę pataikė dvitaškį ir išplėšė Kauno komandai pergalę.

Šios šventinės rungtynės pažymėjo ne tik naujo sezono startą ir arenos atidarymą, bet ir Jonavos krepšinio 50-metį.

„Žalgiris-2“: L.Uleckas 10, E.Venskus 9, R.Jokubaitis 7 (4 rez. perd.), G.Vasiliauskas 7 (6 atk. kam., 2 per. kam.), I. Sargiūnas 7, M.Jogėla 7 (9 atk. kam.), V.Markovetskis 6 (2 blk.), M.Valinskas 5, V.Kozys 5, M.Arlauskas 2 (2 per. kam.), L.Vaištaras 0.

„Jonava“: M.Pacevičius 17, E.Anyaroah 12 (7 atk. kam.), V.Kamarūnas 11.