„Žalgirio“ dubleriai namuose palaužė „Palangą“ (VIDEO) 0

nklyga.lt inf.

Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezono starte įsirašė Kauno „Žalgirio“ dublerių komanda. Tomo Masiulio auklėtiniai penktadienį savo aikštėje 75:71 (25:19, 15:18, 17:21, 18:13) po atkaklios kovos palaužė „Palangos“ (0-1) atletus su Tadu Pažėra priešakyje.

Jam pataikius vieną baudą ketvirtojo kėlinio pradžioje, rungtynių rezultatas tapo lygus 59:59. Tada svečiai per pusketvirtos minutės nepelnė nė taško, Vitalijus Kozys žalgiriečiams surinko šešis ir jie atitrūko 68:59.

Likus žaisti 11 sekundžių, T.Pažėra dar sykį realizavo vieną baudą ir „Palangos“ deficitas siekė vos du taškus – 71:73.

Tuomet po minutės pertraukėlės pražanga sustabdytas Ignas Sargiūnas prie baudų metimų linijos neklydo bei padvigubino „Žalgirio-2“ persvarą – 75:71. Lemiamoje atakoje Augusto Šuliausko tolimas metimas tikslo nepasiekė ir finalinė sirena skelbė pergalę kauniečių startą namų arenoje.

Palangos klubą paskui save tempęs T.Pažėra per 36 minutes pelnė 22 taškus (5/11 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 9/11 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius bei 4 kartus suklydo.

„Žalgiris-2“: I.Sargiūnas 15 (4 rez. perd., 2 per. kam.), L.Uleckas 12 (3 per. kam.), V.Kozys 9 (2 per. kam.), M.Jogėla 9, R.Jokubaitis 9 (6 rez. perd.), E.Venskus 8 (5 atk. kam., 2 per. kam., 2 blk.), M.Valinskas 5, V.Markovetskis 4, M.Arlauskas 2, G.Vasiliauskas 2, L.Vaištaras 0.

„Palanga“: T.Pažėra 22 (7atk. kam., 3 per. kam.), J.Walteris 13, M.Paulauskas 11 (2 per. kam.), N.Barauskas 11.