Š.Jasikevičiaus ir R.Javtoko akivaizdoje – pergalingas M.Sajaus sugrįžimas į „Žalgirio“ dublerius (VIDEO) 0

Kauno „Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus ir sporto direktoriaus Roberto Javtoko akivaizdoje į aikštę pergalingai sugrįžo prie Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujančios „Žalgiris-2“ (5-6) komandos prisijungęs Martynas Sajus.

Po beveik dvejų metų į NKL sugrįžęs vidurio puolėjas buvo rezultatyvus, o žalgiriečiai trijų nesėkmių seriją nutraukė 96:74 (23:22, 23:16, 30:20, 20:16) namuose įveikdami Molėtų „Ežerūną“ (5-6).

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms „Ežerūnas“ dar pirmavo 36:35, bet tuomet kauniečiai spurtavo 23:4 ir susikrovė 18 taškų pranašumą (58:40), kuris išliko iki mačo pabaigos.

Nugalėtojų komandoje M.Sajus pasirodė startiniame penkete ir per 19 minučių surinko 12 taškų (5/6 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 1 metimą.

M.Sajus „Žalgiris-2“ komandoje 2014 metais pradėjo savo profesionalaus krepšininko karjerą, o dublerių ekipoje aukštaūgis pirmuoju kartu žaidė iki 2016 metų pradžios. Dabar 208 cm ūgio centras atsigauna po traumos ir pagal dvigubos licencijos taisyklę gali žaisti ir NKL, ir LKL pirmenybėse.

„Žalgiris-2“: M.Jogėla 18 (10 atk. kam.), I.Sargiūnas 14, M.Sajus 12 (5/6 dvit., 3per. kam.), M.Arlauskas 11, R.Jokubaitis 9 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), L.Uleckas 8 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 6 per. kam.), G.Vasiliauskas 7 (6 atk. kam.), V.Markovetskis 7 (5 atk. kam.), M.Valinskas 7, E.Venskus 0, V.Kozys 0, L.Vaištaras 0.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas ir Karolis Lukošiūnas po 16, Marius Pociukonis 15, Ignas Lukošius 12 (6 atk. kam.), Raimundas Ambrulaitis 9 (4 atk. kam., 5 rez. perd.).