NKL: jaunųjų žalgiriečių savaitgalis vainikuotas dramatiškomis pergalėmis 0

Prieš didžiųjų metų švenčių pertrauką Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pergalėmis savo aistruolius nudžiugino Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda.

Penktadienį Tomo Masiulio auklėtiniai Molėtuose šventė svarbią pergalę rezultatu 71:66.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Ežerūno“ krepšininkai ilsėtis keliavo pirmaudami 31:39, o nepaisydami kauniečių spaudimo ketvirtajame kėlinyje vis dar gana saugiai pirmavo – 50:56.

Laikui sparčiai tirpstant po Mato Jogėlos tritaškio ir Luko Ulecko dvitaškio svečiai persvėrė rezultatą 62:60, bet čia pat tolimus dūrius smeigė pergalės link artėję varžovai – 62:66.

Prasidėjus paskutinei minutei „Žalgirio“ dubleriai pademonstravo žvėrišką atsidavimą, net du kartus molėtiškiams neleido išsimesti kamuolio iš užribio ir vedami Roko Jokubaičio išsivežė svarbią pergalę – 71:66.

„Žalgiris-2”: R.Jokubaitis 18 (4 rez. perd., 3 per. kam.), I.Sargiūnas 16, L.Uleckas 13, M.Jogėla 7 (7 atk. kam.), V.Markovetskis 7 (6 atk. kam.), G.Vasiliauskas 2, V.Kozys 2 (5 atk. kam., 2 per. kam.), M.Valinskas 2, E.Venskus 2, G.Bergaudas 2, L.Vaištaras 0.

„Ežerūnas“: K.Lukošiūnas 16 (3/3 trit.), R.Ambrulaitis 13 (6/6 dvit., 5 atk. kam.), J.Zakas 11 (5 atk. kam.), I.Lukošius 11 (9 atk. kam., 4 blk.).

Šeštadienį jaunųjų žalgiriečių namų salėje įvyko Kauno miesto derbis, kuriame šeimininkai gavo šaltą dušą jau pirmosiomis rungtynių minutėmis ir į rūbinę keliavo atsilikdami nuo KTU komandos net 33:48.

Po didžiosios pertraukos prabilo ilgai laukta toliašaudė artilerija, kuri rėžė atsilikimą iki 40:50, o į lemiamą kėlinuką dubleriai nusinešė jau tik vienaženklį deficitą – 51:59.

Ketvirtajame kėlinyje gerą atkarpą sužaidė Erikas Venskus – 55:59. Tiesa, čia pat skirtumas vėl išaugo iki 55:64, tad šeimininkams teko viską pradėti nuo pradžių.

Itin svarbiu metu tritaškius smeigė L.Uleckas ir Marius Valinskas, dvitaškiu su pražanga intrigą gaivino Ignas Sargiūnas – 68:70.

Per paskutinę minutę I.Sargiūnas dar kartelį pasižymėjo nepaisydamas pražangos (73:72), o R.Jokubaičiui vienu baudos metimu išlyginus rezultatą (74:74), kamuolį puolime ėmė L.Uleckas ir lemiamomis baudomis pergalę rezultatu 76:74 išplėšė Marius Valinskas.

„Žalgiris-2”: E.Venskus 18 (8/11 dvit., 6 atk. kam.), I.Sargiūnas 10 (6 rez. perd.), M.Valinskas 10 (4 rez. perd.), L.Uleckas 10 (3 blk.), M.Jogėla 6, G.Vasiliauskas 6 (7 atk. kam.), R.Jokubaitis 5 (5 rez. perd.), V.Kozys 5 (6 atk. kam.), V.Markovetskis 4, M.Kancleris 2, G.Bergaudas 0, L.Vaištaras 0.

KTU: D.Šemeklis 18 (8/13 dvit.), I.Daukšys 15, M.Staniukaitis 10 (4 rez. perd., 6 per. kam.), J.Marcinkevičius 10.

Po šių pergalių T.Masiulio treniruojami „Žalgirio“ dubleriai įsitvirtino 5-6 turnyrinės lentelės vietoje ir kitas rungtynes NKL lygoje žais tik gruodžio 29 dieną, kuomet namuose priims lygos naujokus iš Tauragės.