NKL atkrintamąsias „Žalgirio“ dubleriai pradėjo rezultatyviausiu sezono maču (VIDEO) 0

Atkrintamųjų varžybų maratoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) sėkmingai pradėjo namų sienas apgynę Kauno „Žalgirio“ dubleriai, kurie pirmajame susitikime net 102:60 (33:14, 17:17, 34:15, 18:14) pervažiavo Kauno KTU komandą ir serijoje iki trijų pergalių į priekį išsiveržė 1:0.

Žalgiriečiai nuo pat rungtynių pradžios įrodinėjo savo jėgą ir po dviejų Mato Jogėlos tritaškių bei įspūdingo dėjimo pirmavo 12:3. Dar net neįpusėjus pirmajam kėliniui atstumą iki 19:3 augino pražangos nesustabdytas Martynas Arlauskas ir abejose aikštės pusėse dominavęs Martynas Sajus. Tuomet prabilo galingu žaidimu pasižymėjęs Grantas Vasiliauskas, prie 33:14 laimėtos dešimties minučių atkarpos prisidėjo Erikas Venskus ir Lukas Uleckas.

Antrajame kėlinyje pirmuoju smuiku jau griežė Rokas Jokubaitis, snaiperio savybes demonstravo L.Uleckas – 43:17. Varikliuką užsikūrė ir Marius Valinskas, tačiau minutės pertraukėlę šaukė iki 48:25 apmažėjusiu pranašumu nepatenkintas Tomas Masiulis. Tuščią net penkių minučių tylą nutraukė R.Jokubaičio ir E.Venskaus žaidimas „du prieš du“, o po lygaus kėlinio, šeimininkai į rūbinę keliavo vis dar solidžiai pirmaudami rezultatu 50:31.

Po didžiosios pertraukos žalgiriečiai vėl įjungė aukštesnę pavarą ir vedami M.Jogėlos susikrovė naują rekordinę persvarą – 59:31. Kol taškus iš po krepšiu vertė M.Sajus, o įspūdingą žaidimą tęsė praktiškai viską be priekaištų aikštėje atlikęs M.Jogėla, atstumas išaugo jau iki 78:37. Trečiojo ketvirčio antroje pusėje nuo suolo kilo mažiau rungtyniaujantys krepšininkai, bet ir šie vaizdo nepagadino, tad prieš paskutinę rungtynių atkarpą komandas toliau skyrė milžiniška praraja – 84:46.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgirio“ jaunimas be intrigų sutvarkė formalumus ir, sužaidę rezultatyviausią sezono mačą, pirmąją akistatą prieš KTU krepšininkus laimėjo net 102:60.

„Žalgiris-2“: M.Jogėla 20 (4/5 trit., 7 atk. kam., 2 per. kam.), M.Sajus 19 (8/10 dvit.), G.Vasiliauskas 11 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), L.Uleckas 10 (5 atk. kam.), R.Jokubaitis 9 (10 rez. perd., 5 per. kam.), M.Arlauskas 9, E.Venskus 8, M.Valinskas 7, I.Sargiūnas 6 (7 atk. kam.), G.Bergaudas 2, L.Vaištaras 1, V.Kozys 0.

KTU: M.Sapiega 15 (3/8 trit., 2 per. kam.), J.Marcinkevičius 9 (8 atk. kam., 2 blk.), R.Jakubauskas 7, M.Kuprijanovas 7 (3 per. kam.).

Iki trijų pergalių vyksianti serija ketvirtadienį prasitęs KTU arenoje, o šeštadienį 14.00 val. dubleriai vėl sužais mačą savų žiūrovų akivaizdoje.

„Žalgirio“ jaunimas visas NKL rungtynes žaidžia Naglio g. 4A, Petrašiūnuose!

Su „Žalgirio“ sezono abonementu ir galiojančiu „Žalgirio“ Garbės Klubo pažymėjimu – įėjimas nemokamas.