Permainingas „Žalgirio“ dublerių startas NKL 0

Savaitgalį startavo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonas. Kauno „Žalgirio“ dubleriai per dvejas rungtynes patyrė tiek skaudaus pralaimėjimo kartėlį, tiek solidžios pergalės džiaugsmą.

Šeštadienį išvykoje „Žalgiris-2“ ekipa nugalėjo Palangos „Kuršių“ krepšininkus 91:80 (19:20, 26:20, 21:19, 25:21).

Rungtynės prasidėjo lygiai ir po pirmojo kėlinio minimalia persvara (20:19) pirmavo aikštės šeimininkai.  Antrajame kėlinyje jaunieji žalgiriečiai su Luku Ulecku priešakyje perėmė rungtynių iniciatyvą ir po dviejų kėlinių pirmavo 45:40.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris-2“ dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 7 taškų persvarą (66:59). Ketvirtajame kėlinyje jaunieji Kauno klubo krepšininkai žaidė užtikrintai bei laimėjo dviženkle persvara – 91:80.

Fantastiškas rungtynes sužaidė L.Uleckas, kuris vos per 16 minučių pelnė 26 taškus (4/4 dvit., 4/4 trit., 6/7 baudos) ir surinko 26 naudingumo balus.

„Kuršių“ gretose nesustabdomai rungtyniavo Jalenas Riley. Amerikietis pelnė 33 taškus (7/13 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Tuo metu buvęs „Žalgiris-2“ narys Grantas Vasiliauskas surinko dvigubą dublį – pelnė 21 tašką ir sugriebė 10 kamuolių.

Palangos komanda vertėsi be traumuotų Aido Viskonto, Masono Stuteville’o bei Aurimo Majausko.

„Žalgiris-2“: L.Uleckas 26 (4/4 dvit., 4/4 trit,3 per. kam., 26 naud. bal.), A.Adomavičius 17 (4 rez. perd., 4 per. kam.), E.Venskus 16, G.Čelka 8 (5 atk. kam.), M.Valinskas 7 (4 rez. perd.), G.Bergaudas 5 (5 atk. kam.), R.Jokubaitis 4, V.Kozys 3, M.Kancleris 2 (11 atk. kam.), L.Vaištaras 2, N.Kancleris 1, V.Markovetskyy 0.

„Kuršiai“: J.Riley 33 (7/13 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam., 27 naud. bal.), G.Vasiliauskas 21 (10 atk. kam.), T.Paliukėnas 13 (5 rez. perd.).

Penktadienį NKL sezono starte Kauno „Žalgiris-2“ namuose 69:94 (13:28, 17:24, 18:23, 21:19) neatsilaikė prieš Vilniaus „Perlo“ jaunuolius.

„Ryto“ dubleriai jau pirmajame kėlinyje pabėgo į priekį, kurį laimėjo 15 taškų persvara (28:13).

Antrajame kėlinyje vilniečiai toliau didino persvarą prieš Tomo Keršio treniruojamus jaunuosius „Žalgirio“ dublerius ir trečiąjį kėlinį pradėjo pirmaudami 52:30.

Trečiajame kėlinyje „Perlas“, vedami Karolio Giedraičio ir Mareko Blaževičiaus, nemažino apsukų ir dar labiau padidino savo pranašumą – 75:48.

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas, kuriame abi komandos leido pasireikšti mažiau žaidusiems krepšininkams. Tiek kauniečių, tiek vilniečių gretose aikštelėje pasirodė visi 12 rungtynėms registruotų krepšininkų.

„Žalgiris-2“: E.Venskus 14 (12 atk. kam), R.Jokubaitis 13 (5 rez. perd., 2 per. kam.), A.Adomavičius 12 (3 per. kam.), L.Uleckas 11, M.Valinskas 10 (4 rez. perd.), M.Kancleris 3 (6 atk. kam., 2 per. kam., 4 blk.), V.Markovetskyy 2, L.Vaištaras 2, V.Kozys 1, G.Bergaudas 1, N.Kancleris 0, G.Čelka 0.

„Perlas“: K.Giedraitis 20 (8 rez. perd., 28 naud. bal.), D.Vilys 14 (2 per. ka.), Ą.Tubelis 14 (3 per. kam., 3 blk.), M.Blaževičius 12.