Idealiai atakavęs E.Venskus vedė „Žalgirį-2“ į pergalę prieš Tauragės klubą 0

Erikas Venskus pataikė visus 8 metimus iš žaidimo, o jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (17-15) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse namuose 94:78 (17:17, 28:22, 24:17, 25:22) pranoko Tauragės krepšinio klubą (12-19).

Per 20 minučių E.Venskus pelnė 16 taškų (8/8 dvitaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 20 naudingumo balų.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. E.Venskus pataikė iš vidutinio nuotolio, Rokas Jokubaitis ir Martynas Arlauskas sudrebino lanką dėjimais, o šeimininkų spurtą 12:0 užbaigė Nedas Kancleris, po kurio jaunieji žalgiriečiai buvo priekyje 57:41.

Svečiai dar bandė kabintis, tačiau prieš pat trečiojo kėlinio pabaigą Lukas Uleckas smeigė tritaškį ir vėl atstatė solidų kauniečių pranašumą – 69:56. Ketvirtajame kėlinyje Manto Šerniaus auklėtiniai užtikrintai kontroliavo rungtynes bei turėto pranašumo neišbarstė.

Po šios pergalės kauniečiai kaip reikiant atsiplėšė nuo artimiausių persekiotojų turnyrinėje lentelėje. Antrojoje grupėje žaidžiantis „Žalgiris-2“ savo kišenėje turi 17 pergalių, kuomet 10-oje vietoje žengiantis Gargždų SC – 14. Tiesa, Gargždų ekipa turi dvejas rungtynes atsargoje.

Šiame susitikime taip pat lankėsi ir nemažai tarptautinių skautų. To priežastis – rytoj „Žalgirio“ arenoje prasidedantis Eurolygos jaunimo atrankos turnyras.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 16 (8/8 dvit.), Rokas Jokubaitis 14 (6/10 dvit.), Marius Valinskas 11, Lukas Uleckas ir Giedrius Bergaudas po 10.

Tauragės krepšinio klubas: Raidas Nacius 17 (5/5 dvit.), Mindaugas Stašys 16 (5/8 metimų), Paulius Morkeliūnas 15 (6/17 dvit.), Deividas Keburys 11 (4/6 dvit.).