Savojo žaidimo neatradę jaunieji žalgiriečiai patyrė pirmąjį pralaimėjimą 0

Kauno „Žalgiris-2“ komanda po sėkmingo starto Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ketvirtadienį patyrė pirmąją nesėkmę, kuomet neatradusi savojo žaidimo 67:76 (18:21, 14:18, 18:19, 17:18) nusileido „Jonavos“ krepšininkams.

Pirmus penkis taškus kauniečiams rinko Vitalijus Kozys, o po Eriko Venskaus dvitaškio šeimininkai buvo priekyje 7:4. Rezultatyvus Karolio Babušio žaidimas leido pirmauti 16:13, tačiau tada žalgiriečiai krito į duobę ir pirmąjį kėlinį jau užbaigė atsilikdami rezultatu 18:21.

Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ dublerių puolimas toliau laikėsi ant V.Kozio ir E.Venskaus pečių, bet to pirmauti nepakako – 28:31. Prieš pat didžiąją pertrauką svečiai dar šiek atsiplėšė ir ilsėtis Arvydo Gronskio auklėtiniai keliavo turėdami rekordinį 32:39 deficitą.

Antroje rungtynių dalyje savo žodį tarė Modestas Kancleris, kurio septintasis taškas trečiajame kėlinyje mažino atsilikimą iki 45:47. Tritaškį įskraidino Justinas Ramanauskas (48:51), tačiau ketvirčio pabaiga ir vėl priklausė „Jonavos“ krepšininkams, susikrovusiems rimtus pamatus prieš lemiamą rungtynių atkarpą – 50:58.

Ketvirtajame kėlinyje kauniečių puolimas atrodė pernelyg vargiai, o tuo naudodamiesi varžovai vis turėjo dviženklę persvarą, kurią iki 62:68 tritaškiu pavyko nurėžti intrigą gaivinusiam Mantui Rubštavičiui. Nors tolimą šūvį pridėjo ir apie save priminęs Kerras Kriisa, svečiai nesunkiai susitvarkė su žalgiriečių spaudimu ir privertė juos patirti pirmąjį pralaimėjimą šiame sezone – 67:76.

„Žalgiris-2“: E.Venskus 15 (6/11 dvit., 6 atk. kam.), V.Kozys 13 (15 atk. kam.), M.Kancleris 9 (6 atk. kam., 3 blk.), M.Rubštavičius 8, K.Kriisa 6 (6 rez. perd.), J.Ramanauskas 5, K.Babušis 5, G.Bergaudas 4 (5 atk. kam.), L.Vaištaras 2, P.Murauskas 0 (5 atk. kam.).

„Jonava“: J.Vazalis 15 (2 per. kam.), I.Gardeneris 14, K.Thomasas 14 (7/13 dvit., 5 atk. kam., 2 blk.), N.Pankratjevas 14 (5 rez. perd.).

Artėjantį mačą NKL žalgiriečiai žais jau šeštadienį išvykoje su „Šilutės“ komanda, o kitos rungtynės namuose numatytos spalio 17 dieną (ketvirtadienį) su Joniškio „Delikateso“ krepšininkais.