Jaunieji žalgiriečiai NKL pirmąjį ratą užbaigė Molėtuose 0

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda ketvirtadienį nesėkme išvykoje 79:96 (21:22, 17:29, 23:19, 18:26) uždarė pirmąjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ratą su Molėtų „Ežerūno“ krepšininkais.

Pirmosiomis mačo minutėmis lygų rezultatą 14:14 palaikė Eriko Venskaus, Vitalijaus Kozio bei Karolio Babušio trio. Kėlinio pabaigoje prie jų prisijungė Justinas Ramanauskas, dar vieną tritaškį iššovė skaičius 21:22 užfiksavęs K.Babušis.

Antrajame kėlinyje įsižaidė J.Ramanauskas, tačiau po kelių sėkmingų išpuolių varžovai atitrūko iki 25:32. Dvitaškiu su pražanga atsilikimą (32:35) švelnino Mantas Rubštavičius, bet čia pat deficitas išaugo net iki 32:45. Keturių minučių tylą nuo baudų metimų linijos nutraukė E.Venskus, duobei dar labiau gilėti neleido iš toli iššovęs V.Kozys – 38:51.

Po didžiosios pertraukos žalgiriečiai toliau strigo puolime, tad trečiojo kėlinio viduryje komandas skyrė rekordinė praraja – 47:63. Ginklų sudėti Arvydo Gronskio auklėtiniai neketino ir antroje kėlinio dalyje artėjo iki 59:67, kuomet po tritaškį suleido J.Ramanauskas ir Modestas Kancleris, o net dukart iš toli iššovė Paulius Murauskas.

Lemiamo ketvirčio pradžioje atstumą iki 69:76 mažino vos pirmuosius savo taškus rinkęs Dominykas Stenionis. Perėmęs kamuolį pasižymėjo Gytis Mačionis, rezultatyviausių žalgiriečių viršūnėje įsitvirtino J.Ramanauskas – 73:79. Nors taškus pelnė M.Kancleris, laiku sparčiai senkant, varžovai vėl susikrovė dviženklę persvarą (75:85). Šeimininkai sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą ir mačo baigtis nebekėlė abejonių – 75:90. Varžovams įtvirtinus pergalę rezultatu 79:96, savo taškų kraitį papildyti dar spėjo J.Ramanauskas bei jaunasis P.Murauskas.

„Žalgiris-2“: J.Ramanauskas 19 (8/12 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), P.Murauskas 12 (3 per kam.), K.Babušis 11 (3/5 trit.), E.Venskus 9, V.Kozys 8 (2/2 trit., 6 atk. kam.), M.Kancleris 7, G.Mačionis 6, M.Rubštavičius 3, D.Stenionis 2, G.Bergaudas 2, N.Kancleris 0, L.Vaištaras 0.

„Ežerūnas“: R.Jukonis 20 (7/11 dvit.), I.Lukošius 15 (7/7 dvit., 10 atk. kam., 2 blk.), T.Vyšniauskas 15 (3/5 trit.), J.Šukelis 11, M.Šerkšnas 11 (1/6 trit., 5 atk. kam.).

Revanšuotis Molėtų komandai žalgiriečiai galės jau šeštadienį, rungtyniaudami savų žiūrovų akivaizdoje (Naglio g. 4A, Petrašiūnuose). Ginčo kamuolys bus išmestas 16.00 val.

Primename, jog pateikus „Žalgirio“ sezono abonementą arba galiojantį „Žalgirio“ Garbės Klubo nario pažymėjimą – įėjimas visiškai nemokamas.