Puolime sužibėję žalgiriečiai atsirevanšavo svečiams iš Šilutės 0

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) šeštadienį namuose savo puolimo banga 104:95 (36:14, 28:27, 24:29, 16:25) susitvarkė su „Šilutės“ krepšininkais.

Žalgiriečiai jau rungtynių pradžioje apšaudė svečius tritaškiais: visą reikalą užvirė Mantas Rubštavičius, netrukus iš toli pataikė Paulius Murauskas, o po dvi tolimas bombas smeigę Vitalijus Kozys ir Dominykas Stenionis augino persvarą iki 20:4 vos tik įpusėjus kėliniui. Antroje ketvirčio pusėje pražangas provokavo V.Kozys, prabilo naują rekordinės persvaros ribą 30:6 brėžęs Justinas Ramanauskas. Net 36:14 laimėtoje dešimties minučių atkarpoje pasismagino ir dėjimų fiestą surengę Martynas Tamulevičius bei Modestas Kancleris.

Pauliaus Poškos vedami svečiai geriau pradėjo antrąjį kėlinį ir artėjo iki 36:19. Greitai savo atsaką sudavė ir kauniečiai, kuriuos į priekį 43:19 vėl truktelėjo D.Stenionis ir M.Rubštavičius. Iniciatyvos puolime vis dažniau ėmėsi Erikas Venskus ir M.Kancleris, rezultatyvią atkarpą surengė prieš antrą rungtynių atkarpą pirmauti 64:41 leidęs Karolis Babušis.

Trečiajame kėlinyje varžovus tritaškiais dar kartą apšaudė D.Stenionis, savo indėlį toliau nešė E.Venskus – 76:53. Arvydo Gronskio auklėtiniai tvirtai laikėsi į susikrautą persvarą ir prieš ketvirtąjį kėlinį kontroliavo situaciją pirmaudami 88:70.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo pagal svečių scenarijų ir pamažu atgimė intriga – 94:81. Tolimais šūviais intrigą tolino atstumą iki 100:83 padidinęs J.Ramanauskas, tačiau šilutiškiai surengė spurtą 0:12 ir likus minutei įtampa pasiekė aukščiausią tašką – 100:95. Baudas realizavo D.Stenionis, o pergalę rezultatu 104:95 tvirtino V.Kozys.

„Žalgiris-2“: D.Stenionis 23 (4/5 dvit., 4/5 dvit., 6 atk. kam.), V.Kozys 15, E.Venskus 15 (7/11 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 2 per. kam.), J.Ramanauskas 14 (6 rez. perd.), M.Rubštavičius 12 (2 blk.), M.Kancleris 8 (5 atk. kam.), K.Babušis 8, P.Murauskas 5, M.Tamulevičius 4, G.Mačionis 0, L.Vaištaras 0, M.Repšys 0.

„Šilutė“: S.Serapinas 26 (4/10 trit.), A.Gaidys 17 (2/7 trit., 5 atk. kam., 14 rez. perd.), O.Alstonas 16 (8/11 dvit., 6 atk. kam., 6 per. kam.), B.Sanfordas 15.