Dviženklį pranašumą išbarstę jaunieji žalgiriečiai pralaimėjo Šakiuose 0

Kauno „Žalgirio-2“ (11-12) krepšininkai išbarstė dviženklį pranašumą ir patyrė nesėkmę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse. Arvydo Gronskio auklėtiniai svečiuose 73:78 (20:18, 23:14, 20:23, 10:23) nusileido Šakių „Vyčio“ (11-13) krepšininkams.

Kauniečiai pranašumą susikrovė dar pirmoje mačo dalyje (40:29), o prieš lemiamą rungtynių atkarpą turėjo saugią persvarą – 60:52.

Vis dėlto „Vytis“ neketino pasiduoti ir po dviejų Karolio Kokoškos tritaškių paeiliui komandas skyrė vienas taškas – 67:68.

Paskutinėmis minutėmis iniciatyvos ėmėsi Pauliaus Semaškos ir Aurelijaus Pukelio tandemas, pelnęs 10 taškų paeiliui. Įžaidėjo ir vidurio puolėjo vedamas „Vytis“ spurtavo 10:0 ir iškovojo dramatišką pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs K.Kokoška per 35 minutes įmetė 17 taškų (1/2 dvit., 5/7 trit.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Žalgiriečių neišgelbėjo sėkmingas Eriko Venskaus žaidimas – 20 taškų (8/14 dvit., 4/5 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 19 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 20 (8/14 dvit.), Paulius Murauskas 13, Karolis Babušis 9.

„Vytis“: Karolis Kokoška 17 (5/7 trit.), Aurelijus Pukelis 15 (6/8 dvit.), Paulius Semaška (6/8 dvit., 7 rez. perd., 8 kld.) ir Justas Sakalauskas po 12, Domantas Vilys 11.