„Žalgiris-2“ apmaudžiai paleido šansą nutraukti įspūdingą „Telšių“ pergalių seriją 0

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda sekmadienį savų žiūrovų akivaizdoje 92:93 (29:27, 29:20, 17:24, 17:22) apmaudžiai kluptelėjo prieš vienvaldžius Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderius „Telšių“ krepšininkus.

Žemaičiams tai buvo jau 12 pergalė paeiliui, o žalgiriečiai likus 4 antrojo rato turams kaunasi dėl vietos geriausiųjų aštuonete.

Mačo pradžioje atkaklią kovą tarp komandų palaikė Erikas Venskus ir Paulius Murauskas – 14:17. Antroje ketvirčio pusėje tritaškius įskraidino Karolis Babušis bei 29:27 pirmą atkarpą laimėti leidęs Justinas Ramanauskas.

Antrajame kėlinyje toliau nuostabiai puolime rungtyniavo P.Murauskas, savo indėlį nešė spurtą 10:0 tęsęs ir pranašumą iki 46:31 auginęs D.Stenionis. Dviženklę persvarą kauniečių pusėje prieš antrą rungtynių pusę 58:47 išlaikė pražangas provokavęs ir jau 10-ąjį baudos metimą be klaidų realizavęs D.Stenionis.

Po didžiosios pertraukos NKL lyderiai į aikštelę sugrįžo su visai kita jėga ir, pelnę 8 taškus be atsako, artėjo iki 58:55. Komandai sunkiu metu prabilo toliašaudė artilerija: po vieną tritaškį smeigė D.Stenionis ir K.Babušis, du pridėjo J.Ramanauskas ir švieslentėje vėl degė dviženklė šeimininkų persvara – 71:61. Tiesa, geriau kėlinį užbaigė telšiškiai, nurėžę deficitą iki 75:71.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai visiškai perėmė iniciatyvą ir jau pirmavo 75:78. Svarbiu metu dar vieną tritaškį paleido D.Stenionis, dvitaškiu pasižymėjo K.Babušis – 80:82. Ir toliau sunkiai sulaikomas buvo D.Stenionis, į priekį žalgiriečius 89:86 išvedė gynėjai J.Ramanauskas ir K.Babušis. Iki tol tylėjęs Vitalijus Kozys smeigė aukso vertės tolimą šūvį ir likus 83 sekundėms kauniečiai pirmavo 92:87. Per likusį laiką „Žalgirio“ jaunimas nepasižymėjo ir apmaudžiai 92:93 nusileido NKL lyderiams.

„Žalgiris-2“: D.Stenionis 26 (4/8 trit., 5 rez. perd.), P.Murauskas 17 (5/6 dvit., 2/8 trit., 3 blk.), J.Ramanauskas 14 (4/7 trit., 2 per. kam.), K.Babušis 12, E.Venskus 10 (6 atk. kam., 2 blk.), M.Rubštavičius 5, V.Kozys 4 (8 atk. kam.), N.Kancleris 4, M.Repšys 0, L.Vaištaras 0, M.Tamulevičius 0.

„Telšiai“: O.Kaminskis 26 (7/9 dvit.), E.Bružas 26 (7/11 trit., 4 rez. perd.), M.Norkus 18 (7/10 dvit., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam.), I.Razutis 12 (3/3 trit., 6 rez. perd.).