„Žalgiris-2“ 36 taškais sutriuškino Tauragės krepšinio klubą 0

Kauno „Žalgiris-2“ (14-13) Nacionalinės krepšinio lygoje (NKL) iškovojo lengvą pergalę namuose. Arvydo Gronskio treniruojama komanda 98:62 (28:18, 26:12, 25:15, 19:17) sutriuškino Tauragės krepšinio klubą (6-21).

Kauniečiai pirmuosius tris kėlinius laimėjo bent 10 taškų persvara, o prieš paskutines 10 minučių svečius lenkė 34 taškais.

Tauragės komandai nepadėjo Deividas Keburys, Andrius Aleksandrovas ir Oskaras Pleikys.

Į „Žalgirio“ jaunimo komandą sugrįžęs Kerras Kriisa nugalėtojams per 15 minučių pelnė 12 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tauragės komandoje naujokas Tautvydas Žioba per 28 minutes surinko 11 taškų ir 7 atkovotus kamuolius.

Tauragės krepšinio klubui tai buvo jau šeštoji nesėkmė iš eilės. Tuo metu kauniečiai laimėjo trečią sykį paeiliui.

„Žalgiris-2“: Dominykas Stenionis (6 rez. perd.), Erikas Venskus (6 atk. kam.), Laurynas Vaištaras (6 atk. kam.) ir Kerras Kriisa (6 rez. perd.) po 12, Mantas Rubštavičius (6 atk. kam.) ir Giedrius Bergaudas (6 atk. kam.) po 10.

Tauragės krepšinio klubas: Tadas Sebežiovas 16, Rytis Biliartas 12, Tautvydas Žioba 11.