Jaunieji žalgiriečiai gavo karčių pamokų nuo „Šilutės“ 0

Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) namuose 64:86 (11:21, 19:24, 17:21, 17:20) neprilygo „Šilutės“ krepšininkams.

Nors rungtynes atidarė Eriko Venskaus dvitaškis (2:0), svečiai pelnė 11 taškų be atsako ir iškart šovė į priekį 2:11. Nors taikliais metimais pasižymėjo Laurynas Vaištaras ir Karolis Babušis, pirmąjį kėlinį net 11:21 laimėjo varžovai.

Antrajame kėlinyje į žaidimą rezultatyviai įsiliejo Dominykas Stenionis ir Giedrius Bergaudas, tačiau atsilikimas augo iki 17:32. Toliau gana sėkmingai rungtyniavo minėtasis duetas, pirmuosius taškus rinko Kerras Kriisa bei Justinas Ramanauskas, bet susikrautos persvaros „Šilutės“ krepšininkai nepaleido ir ją nusinešė į rūbinę – 30:45.

Po didžiosios pertraukos savo žodį tarė Mantas Rubštavičius, bet deficitas pasiekė naujas aukštumas – 32:54. K.Kriisos ir K.Babušio tritaškiai buvo įkvėpę vilties, nes atotrūkis sumažėjo iki 45:59, tačiau prieš lemiamą rungtynių atkarpą vėl galingai atsiplėšė 47:66 pirmavę šilutiškiai.

Ketvirtojo kėlinio pradžia galutinai sklaidė visas abejones, kuomet varžovai nurūko net 47:74. Kol svečiai tvarkėsi formalumus, pralaimėjimą rezultatu 64:84 kiek praskaidrino tritaškius suleidę Modestas Kancleris, M.Rubštavičius bei D.Stenionis.

„Žalgiris-2”: K.Babušis 11, E.Venskus 9 (7 atk. kam.), D.Stenionis 8, L.Vaištaras 8 (4/4 dvit.), G.Bergaudas 8 (2 blk.), J.Ramanauskas 6, M.Rubštavičius 5, M.Kancleris 3, V.Kozys 2 (5 atk. kam., 2 per. kam.), K.Kriisa 2 (2 blk.), N.Kancleris 2, G.Mačionis 0.

„Šilutė“: S.Serapinas 24 (6/10 trit., 2 per. kam.), O.Alstonas 24 (10/12 dvit., 8 atk. kam., 4 blk.), B.Sanfordas 11 (3 per. kam.).