Visas jėgas atidavęs „Žalgirio“ jaunimas nusileido NKL lyderiams 0

Ketvirtadienį Kauno „Žalgiris-2“ krepšininkų laukė išvyka į Telšius pas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderius. Iki paskutinių sekundžių kovoję kauniečiai kibo į atlapus šeimininkams, tačiau pergalės nepasiekė – 89:93 (24:25, 19:26, 23:18, 23:24).

Pirmas penkias minutes žalgiriečiai taškus rinkosi tik nuo baudų metimų linijos ir atsiliko 6:12. Tuomet du tritaškius suleido Paulius Murauskas, o po sėkmingo Eriko Venskaus žaidimo kauniečiai jau pirmavo 20:18. Kėlinio pabaigoje komandos žengė koja kojon, tad po pirmųjų dešimties minučių švieslentėje degė minimalus varžovų pranašumas – 24:25.

Antrajame kėlinyje iš toli iššovė Karolis Babušis ir Vitalijus Kozys, bet priekyje 35:36 laikėsi šeimininkai. Kamuolius puolime rinkosi P.Murauskas, E.Venskus ir Laurynas Vaištaras, tačiau pirmoji rungtynių pusė buvo pralaimėta 43:51.

Po didžiosios pertraukos rezultatą 56:56 lygino savo žodį tarę Mantas Rubštavičius ir Giedrius Bergaudas. Po Justino Ramanausko epizodų svečiai trumpam buvo perėmę iniciatyvą, bet kėlinio pabaigoje NKL lyderiai vėl susigrąžino persvarą – 66:69.

Ketvirtajame kėlinyje iššovė Gytis Mačionis, palaikęs kovinį 74:77 atstumą. Komandai atsidūrus ant bedugnės krašto (74:82), svarbius tritaškius smeigė V. Kozys ir Kerras Kriisa – 81:84. Prasidėjus paskutinei minutei K.Kriisa dar vienu tritaškiu gaivino intrigą (89:91), tačiau per likusį laiką žalgiriečiai nepasižymėjo ir patyrė nesėkmę rezultatu 89:93.

„Žalgiris-2“: K.Kriisa 19 (5/10 trit., 5 rez. perd.), V.Kozys 15 (7 atk. kam.), E.Venskus 12 (5 atk. kam.), P.Murauskas 10 (7 atk. kam.), J.Ramanauskas 7, G.Bergaudas 7 (5 atk. kam.), M.Rubštavičius 6 (5 atk. kam.), G.Mačionis 5, K.Babušis 3, N.Kancleris 2, L.Vaištaras 2, D.Stenionis 1.

„Telšiai“: R.Biliartas 20 (7/10 dvit., 7 atk. kam.), I.Razutis 15 (7 rez. perd.), T.Rimša 14, M.Norkus 12, E.Bružas 12 (4/9 trit.).

Revanšą prieš „Telšius“ jaunieji žalgiriečiai bandys siekti jau šį šeštadienį 16.00 val. namų arenoje (Naglio g. 4A, Petrašiūnuose).