K.Kriisos vedami „Žalgirio“ dubleriai parklupdė NKL lyderius 0

Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pateikė staigmeną 92:87 (29:35, 23:17, 18:18, 22:17) išrašę retą pralaimėjimą „Telšių“ krepšininkams.

Rungtynių startas geriau klostėsi svečiams, kurie pirmavo dvigubai 9:18. Situaciją stabilizuoti pavyko tritaškį paleidus Pauliui Murauskui ir agresyviu žaidimu deficitą iki 20:24 rėžusiam Mantui Rubštavičiui. Gerą atkarpą žaidė Justinas Ramanauskas, iš toli šovė M.Rubštavičius, bet užsivedusi „Telšių“ puolimo mašina kontroliavo situaciją – 29:35.

M.Rubštavičiaus ir J.Ramanausko tandemas tirpdė atsilikimą iki 36:37. Tritaškį pataikė Kerras Kriisa, galingą žaidimą arčiau krepšio rodė Giedrius Bergaudas, o po P.Murausko dvitaškio kauniečiai pirmą kartą įsiveržė į priekį – 47:46. Kėlinio pabaigoje sužibėjo Erikas Venskus, leidęs į rūbinę keliauti esant lygiam rezultatui 52:52.

Trečiajame kėlinyje vis tvirčiau jautėsi K.Kriisa, bet tritaškius šaudę svečiai atitrūko iki 60:68. Sunkesniu komandai metu lyderio vaidmens ėmėsi J.Ramanauskas, o ketvirčio gale rezultato lygybę užfiksavo K.Kriisa – 70:70.

Lemiamoje rungtynių dalyje tritaškius smeigė K.Kriisa ir Karolis Babušis, pakreipę svarstykles į žalgiriečių pusę – 76:72. Tiesa, čia pat NKL lyderiai perėmė iniciatyvą ir jau pirmavo 77:82. Iš duobės šeimininkus kapstė K.Kriisa, o rezultatą 84:82 pakreipė iš toli pataikęs Laurynas Vaištaras. Tikroje dramoje telšiškiai vėl persvėrė svarstykles (86:87), bet prasidėjus paskutinei minutei aukso vertės tolimą šūvį paleido J.Ramanauskas – 89:87. Po gero darbo gynyboje pasižymėjo K.Kriisa ir „Žalgirio“ dubleriai šventė pergalę rezultatu 92:87.

„Žalgiris-2“: K.Kriisa 26 (4/10 trit., 8 rez. perd.), J.Ramanauskas 17 (5/6 dvit.), M.Rubštavičius 15 (3/4 trit.), E.Venskus 11 (8 atk. kam.), P.Murauskas 8 (2 blk.), G.Bergaudas 8 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), L.Vaištaras 3, K.Babušis 3, M.Kancleris 1, V.Kozys 0 (2 per. kam.), N.Kancleris 0, G.Mačionis 0.

„Telšiai“: T.Rimša 15 (4/7 trit.), M.Norkus 14 (7/7 dvit., 6 atk. kam.), O.Kaminskis 13 (7 atk. kam.), R.Biliartas 13 (6 atk. kam., 2 per. kam.), G.Sirutavičius 11 (3/6 trit.).