„Žalgiris-2“ NKL sezoną pradėjo skaudžia nesėkme 0

nklyga.lt inf.

Nesėkme šio sezono NKL pirmenybėse startavo Kauno „Žalgiris-2“ komanda, kuri išvykoje 74:107 (24:28, 18:29, 20:23, 12:27) pralaimėjo „Telšių“ krepšininkams.

Šeimininkai iniciatyvą į savo rankas paėmė 29:18 laimėję antrąjį kėlinį, po kurio atitrūko 57:42. Ketvirtajame ketvirtyje telšiškiai savo pranašumą užtvirtino, 10 minučių atkarpoje dominavę 27:12.

Ignas Razutis nugalėtojams įmetė 14 taškų, pataikydamas 4 tritaškius iš 6, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

„Telšių“ komandoje dviženklį rezultatyvumą užfiksavo 6 iš 12 žaidėjų, iš kurių rezultatyviausias buvo Gytis Sirutavičius su 19 taškų (3/3 dvit., 2/5 trit., 7/9 baud.).

Telšių klubas realizavo net 74 proc. dvitaškių (31 iš 42) ir 43 proc. tritaškių (10 iš 23).

„Žalgirio-2“ gretose du krepšininkai fiksavo minusinį naudingumą: Martynas Tamulevičius per 6 minutes surinko –4 naudingumo balus, tuo metu Paulius Murauskas, pataikęs 1 metimą iš 7, dvikovą baigė su –6 naudingumo balais.

„Telšiai“: Gytis Sirutavičius 19, Deividas Rasys 18 (3/8 trit.), Rytis Biliartas 16, Mindaugas Norkus 15 (9 atk. kam.), Ignas Razutis (4/6 trit., 10 rez. perd., 6 atk. kam.) ir Aistis Piliauskas – po 14.

„Žalgiris-2“: Mantas Rubštavičius 14, Dominykas Stenionis 12 (5 kld.), Karolis Babušis 9.