Jaunieji žalgiriečiai iškovojo pirmąją pergalę NKL sezone (FOTO) 0

Prasidėjus paskutinei minutei du taškus pelnęs Justinas Ramanauskas tapo Kauno „Žalgirio-2“ (1-1) pergalę lėmusio metimo autoriumi. Šeštadienį Arvydo Gronskio auklėtiniai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) antrajame ture namuose 78:76 (20:17, 24:18, 18:19, 16:22) palaužė Molėtų „Ežerūną-Atletą“ (0-2).

Jaunųjų žalgiriečių pataikymas iš žaidimo siekė vos 33 proc. (24 iš 71), o iš toli – tik 13 proc. (2 iš 15).

Po J.Ramanausko taškų molėtiškiai turėjo eilę progų persverti rezultatą, bet jomis nepasinaudojo – po dvitaškį lemiamu metu prametė Laurynas Miknevičius, Evaldas Džiaugys ir Eividas Mološčiakas.

Besibaigiant rungtynėms Giedrius Bergaudas išprovokavo pražangą ir dviem baudų metimais galėjo užtvirtinti pergalę, bet jie skriejo pro šalį.

Nuo suolo pakilęs J.Ramanauskas surinko 14 taškų (4/10 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 3 klaidas.

Tiek pat taškų pelnė Paulius Murauskas, pataikęs 4 iš 7 dvitaškių ir 6 iš 7 baudų.

Po krepšiais dominavę kauniečiai turėjo net 26 antruosius šansus, o bendrai kovą dėl kamuolių laimėjo 52-39.

Molėtų komandoje puikiai pasirodė Ignas Juškevičius, kuris per 32 minutes įmetė 19 taškų (8/11 dvit., 3/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 5 metimus, išprovokavo net 10 pražangų ir surinko 32 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Justinas Ramanauskas (8 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Paulius Murauskas – po 14, Mantas Rubštavičius 12 (2/9 dvit., 8/9 baud.), Karolis Babušis 11, Giedrius Bergaudas 10 (7 atk. kam.).

„Ežerūnas-Atletas“: Ignas Juškevičius 19 (9 atk. kam., 5 blk.), Evaldas Džiaugys 13 (8 atk. kam.), Eividas Mološčiakas ir Arijus Adomauskas – po 10.