Skaudžią pamoką Prienuose gavę jaunieji žalgiriečiai baigė pasirodymą KMT turnyre 0

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės rungtynėse Prienuose Kauno „Žalgiris-2“ rezultatu 62:108 (19:22, 16:28, 12:26, 15:32) nusileido Prienų „Cbet“ komandai.

Pirmosiose rungtynėse Kaune „CBet“ iškovojo pergalę rezultatu 87:84, o po antrosios pergalės užtikrintai žengė į kitą etapą.

Prieniškius į priekį vedė Justino Jogmino, Tomo Digbeu ir Regimanto Minioto trijulė. Jie kartu pelnė 61 tašką.

Dvitaškius „CBet“ metė net 75 proc. taiklumu (36/48). Dominavimą baudos aikštelėje atspindi 66 pelnyti taškai. Prieniškiai varžovams atseikėjo ir 9 blokus.

„Žalgiris-2“ ekipai Paulius Murauskas pelnė 11 taškų. Žalgiriečiams pasipriešinti sutrukdė klaidos. Jų kauniečiai padarė 23. Lemtingu rungtynėse tapo antrasis kėlinys.

R. Miniotas vien per antrąjį kėlinį tris kartus dėjimu baigė atakas, o žalgiriečiai kitoje aikštės pusėje arba klydo, arba metė netaikliai.

Tiek gynyboje, tiek puolimę dominavęs „CBet“ į pertrauką išsinešė jau 15 taškų pranašumą (50:35). Per du kėlinius prieniškiai dvitaškius metė pavydėtinu 75 proc. taiklumu.

„CBet“: J. Jogminas 22 (7 atk. kam., 9/10 met., 30 naud. bal.), T. Digbeu 21 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), R. Miniotas 18 (11 atk. kam.), Dominykas Domarkas 16, Mindaugas Sušinskas 14.

„Žalgiris-2“: P. Murauskas 11, Gytis Bergaudas 10, K.Babušis 9 (4 rez. perd., M.Rubštavičius 8, D.Stenionis 8, M.Tamulevičius 5, G.Mačionis 4, R.Kneižys 3, U.Jaruševičius 2, M.Repšys 2, J.Ramanauskas 0 (4 rez. perd.), V.Kozys 0.