Šeštąją pergalę NKL pirmenybėse iškovojo „Žalgiris-2“ 0

Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 92:85 (24:24, 20:22, 26:16, 22:23) palaužė Joniškio „Delikateso“ (2-4) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo jaunieji žalgiriečiai, kurie po Dominyko Stenionio tritaškio susikrovė 8 taškų persvarą (16:8). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai atsibudo, surengė atkarpą 16:4 ir besibaigiant pirmajam kėliniui po Case’o Brutono taiklių baudų turėjo 4 taškų persvarą (24:20).

Antrasis ketvirtis priminė svarstykles – nė vienai komandai nepavyko susikurti solidaus pranašumo ir tik prieš ilgąją pertrauką Dengas Makuacas Riakas taikliu dvitaškiu persvėrė rezultatą „Delikateso“ naudai (46:44).

Įpusėjus trečiajam kėliniui švieslentėje degė lygus rezultatas – 54:54, tačiau netrukus A. Gronskio auklėtiniai spurtavo 18:8 ir po Karolio Babušio dvitaškio nutolo per 8 taškus (70:62).

Iki rungtynių pabaigos likus 7 minutėms Nedas Kancleris smeigė tritaškį ir sumažino šeimininkų deficitą iki 3 taškų (73:76), tačiau 12:4 spurtavęs „Žalgirio“ jaunimas po Vitalijaus Kozio dvitaškio susikrovė 11 taškų persvarą (88:77), po kurio joniškiečiai sugrįžti į rungtynes nebesugebėjo.

Kauniečius į pergalę atvedė G. Bergaudas. Aukštaūgis per 28 minutes pelnė 22 taškus (7/12 dvit., 2/4 trit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei surinko 24 naudingumo balus.

„Delikateso“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Nedas Kacleris, kuris per 37 minutes surinko 17 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 28 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: G.Bergaudas 22 (10 atk. kam.), M.Rubštavičius 18, U.Jaruševičius 9, P.Murauskas 9 (4 rez. perd.), V.Kozys 8 (6 atk. kam.), J.Ramanauskas 8 (4 rez. perd.), D.Stenionis 7 (6 rez. perd.), K.Babušis 6, G.Mačionis 5, G.Nemeikša 0, R.Kneižys 0, M.Repšys 0.

„Delikatesas“: Š.Kulevičius 23 (8 rez. perd.), C.Brutonas (8 atk. kam.) ir N.Kancleris (8 atk. kam.) po 17, J.McCarthuras 9.