„Žalgiris-2“ iškovojo pergalę Klaipėdoje 0

Keturioliktąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ (14-6) krepšininkai. Jie svečiuose užtikrintai 75:59 (20:17, 17:15, 22:18, 16:9) susitvarkė su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ (5-10).

Kauniečių komandai vadovavo trenerio asistentas Dalius Lubys, kadangi kiti trenerio štabo nariai užsikrėtė COVID-19 virusu.

Klaipėdiečiams nepadėjo Nojus Mineikis, Adomas Sidarevičius ir Petras Piekus.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms po Gedimino Leščiausko tritaškio „Neptūnas-Akvaservis“ atsiliko tik 3 taškais (48:51), bet tuomet „Žalgiris-2“ spurtavo 11:2 ir įgijo dviženklę persvarą (62:50), kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

„Žalgiris-2“: M.Rubštavičius 16 (5 per. kam.), G.Bergaudas 14, J.Ramanauskas 11 (7 rez. perd.), V.Kozys 9 (7 atk. kam.), K.Babušis 9, U.Jaruševičius 8 (5 atk. kam.), P.Murauskas 6 (5 atk. kam.), R.Kneižys 2, M.Tamulevičius 0, T.Sargiūnas 0, G.Mačionis 0.

„Neptūnas-Akvaservis“: L.Kreišmontas 16 (5 atk. kam.), G.Leščiauskas 11.