Tvarkaraštis

Data Komanda Lyga Transliuojama Vieta Bilietai / Rezultatai
Sausio 22 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Kėdainių „Nevėžis“
TV6 „Žalgirio“ arena Pirkti
Sausio 24 d.
19:44
Kauno „Žalgiris“
Maskvos CSKA
Viasat „Žalgirio“ arena Pirkti
Sausio 27 d.
19:45
Stambulo „Daruššafaka“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Stambulas
Sausio 30 d.
18:30
Panevėžio „Lietkabelis“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Panevėžys
Vasario 2 d.
19:44
Kauno „Žalgiris“
Barselonos „FC Barcelona“
Viasat „Žalgirio“ arena Pirkti
Vasario 5 d.
17:00
Vilniaus „Lietuvos rytas“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Vilnius
Vasario 10 d.
21:00
Pirėjo „Olympiacos“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Pirėjus
Vasario 12 d.
16:10
Kauno „Žalgiris“
Alytaus „Dzūkija“
TV3 „Žalgirio“ arena Pirkti
Vasario 15 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Klaipėdos „Neptūnas“
„Žalgirio“ arena Pirkti
Vasario 24 d.
21:00
Bambergo „Brose“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Bambergas
Vasario 27 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Šiaulių „Šiauliai“
TV3 „Žalgirio“ arena Pirkti
Kovo 2 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Stambulo „Fenerbahce“
Viasat „Žalgirio“ arena Pirkti
Kovo 5 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Klaipėdos „Neptūnas“
TV6 „Žalgirio“ arena
Kovo 9 d.
19:44
Kauno „Žalgiris“
Atėnų „Panathinaikos“
Viasat „Žalgirio“ arena Pirkti
Kovo 12 d.
17:00
Prienų-Birštono „Vytautas“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Prienai
Kovo 17 d.
18:00
Kazanės „Unics“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Kazanė
Kovo 19 d.
17:00
Utenos „Juventus“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Utena
Kovo 21 d.
19:44
Kauno „Žalgiris“
Stambulo „Anadolu Efes“
Viasat „Žalgirio“ arena Pirkti
Kovo 23 d.
21:05
Tel Avivo „Maccabi“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Tel Avivas
Kovo 27 d.
19:00
Alytaus „Dzūkija“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Alytus
Kovo 31 d.
19:44
Kauno „Žalgiris“
Milano „EA7 Emporio Armani“
Viasat „Žalgirio“ arena Pirkti
Balandžio 2 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
TV3 „Žalgirio“ arena
Balandžio 6 d.
22:00
Vitorijos „Baskonia“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Vitorija
Balandžio 9 d.
16:00
Kėdainių „Nevėžis“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Kėdainiai
Balandžio 12 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Prienų-Birštono „Vytautas“
TV3 „Žalgirio“ arena
Balandžio 15 d.
17:00
Klaipėdos „Neptūnas“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Klaipėda
Balandžio 17 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Panevėžio „Lietkabelis“
TV3 „Žalgirio“ arena
Balandžio 20 d.
19:00
Šiaulių „Šiauliai“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Šiauliai
Balandžio 22 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Vilniaus „Lietuvos rytas“
TV6 „Žalgirio“ arena
Balandžio 26 d.
18:10
Kauno „Žalgiris“
Utenos „Juventus“
TV3 „Žalgirio“ arena
Sausio 20 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Madrido „Real“
Viasat „Žalgirio“ arena 59:74
Sausio 16 d.
18:00
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Pasvalys 56:63
Sausio 13 d.
19:00
Stambulo „Galatasaray“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Stambulas 87:79
Sausio 8 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Panevėžio „Lietkabelis“
TV6 „Žalgirio“ arena 76:65
Sausio 6 d.
19:44
Kauno „Žalgiris“
Belgrado „Crvena Zvezda“
Viasat „Žalgirio“ arena 61:77
Sausio 2 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Kėdainių „Nevėžis“
TV3 „Žalgirio“ arena 89:62
Gruodžio 29 d.
21:45
Milano „EA7 Emporio Armani“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Milanas 70:78
Gruodžio 22 d.
19:44
Kauno „Žalgiris“
Kazanės „Unics“
Viasat „Žalgirio“ arena 80:88
Gruodžio 20 d.
19:30
Stambulo „Anadolu Efes“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Stambulas 71:84
Gruodžio 17 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Šiaulių „Šiauliai“
TV6 „Žalgirio“ arena 98:82
Gruodžio 15 d.
19:44
Kauno „Žalgiris“
Pirėjo „Olympiacos“
Viasat „Žalgirio“ arena 75:88
Gruodžio 11 d.
17:00
Klaipėdos „Neptūnas“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Klaipėda 67:95
Gruodžio 8 d.
22:00
Madrido „Real“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Madridas 96:91
Gruodžio 5 d.
19:00
Alytaus „Dzūkija“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Alytus 61:94
Gruodžio 2 d.
20:00
Belgrado „Crvena Zvezda“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Belgradas 79:88
Lapkričio 27 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Vilniaus „Lietuvos rytas“
TV6 „Žalgirio“ arena 84:68
Lapkričio 24 d.
19:44
Kauno „Žalgiris“
Bambergo „Brose“
Viasat „Žalgirio“ arena 86:72
Lapkričio 21 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
TV3 „Žalgirio“ arena 98:84
Lapkričio 18 d.
19:00
Maskvos CSKA
Kauno „Žalgiris“
Viasat Maskva 95:86
Lapkričio 16 d.
19:44
Kauno „Žalgiris“
Stambulo „Galatasaray“
Viasat „Žalgirio“ arena 87:75
Lapkričio 13 d.
17:00
Prienų-Birštono „Vytautas“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Prienai 55:63
Lapkričio 10 d.
22:00
Barselonos „FC Barcelona“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Barselona 92:86
Lapkričio 6 d.
17:00
Utenos „Juventus“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Utena 66:90
Lapkričio 4 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Stambulo „Daruššafaka“
Viasat „Žalgirio“ arena 80:83
Spalio 30 d.
16:00
Kėdainių „Nevėžis“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Kėdainiai 68:81
Spalio 28 d.
19:44
Kauno „Žalgiris“
Tel Avivo „Maccabi“
Viasat „Žalgirio“ arena 74:87
Spalio 26 d.
20:45
Stambulo „Fenerbahce“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Stambulas 82:68
Spalio 23 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Klaipėdos „Neptūnas“
TV6 „Žalgirio“ arena 77:67
Spalio 21 d.
19:44
Kauno „Žalgiris“
Vitorijos „Baskonia“
Viasat „Žalgirio“ arena 78:73
Spalio 17 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Alytaus „Dzūkija“
TV3 „Žalgirio“ arena 79:64
Spalio 14 d.
21:15
Atėnų „Panathinaikos“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Atėnai 84:76
Spalio 8 d.
17:00
Vilniaus „Lietuvos rytas“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Vilnius 66:74
Spalio 5 d.
18:00
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Pasvalys 82:86
Spalio 2 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Prienų-Birštono „Vytautas“
TV6 „Žalgirio“ arena 79:66
Rugsėjo 28 d.
18:30
Šiaulių „Šiauliai“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Šiauliai 45:98
Rugsėjo 24 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Utenos „Juventus“
TV6 „Žalgirio“ arena 90:70
Rugsėjo 22 d.
18:30
Panevėžio „Lietkabelis“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Panevėžys 90:86
Rugsėjo 17 d.
21:30
Venecijos „Umana Reyer“
Kauno „Žalgiris“
Kaorlė 65:76
Rugsėjo 16 d.
19:00
Trevizo „De’ Longhi“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Kaorlė 55:83
Rugsėjo 13 d.
19:00
Udinės „APU GSA“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Kaorlė 63:91
Rugsėjo 10 d.
17:40
Kauno „Žalgiris“
Maskvos srities „Khimki“
Viasat Kaunas 69:74
Rugsėjo 6 d.
17:40
Kauno „Žalgiris“
Južno „Chimik“
Kaunas 102:68
Birželio 6 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Klaipėdos „Neptūnas“
TV6 „Žalgirio“ arena 97:70
Birželio 3 d.
19:00
Klaipėdos „Neptūnas“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Klaipėda 50:74
Gegužės 31 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Klaipėdos „Neptūnas“
TV6 „Žalgirio“ arena 78:54
Gegužės 28 d.
17:00
Klaipėdos „Neptūnas“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Klaipėda 76:54
Gegužės 25 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Klaipėdos „Neptūnas“
TV6 „Žalgirio“ arena 83:72
Gegužės 16 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Utenos „Juventus“
TV6 „Žalgirio“ arena 80:72
Gegužės 13 d.
19:00
Utenos „Juventus“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Utena 73:88
Gegužės 10 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Utenos „Juventus“
TV6 „Žalgirio“ arena 91:76
Gegužės 2 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
TV3 „Žalgirio“ arena 95:81
Balandžio 29 d.
18:00
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Pasvalys 71:84
Balandžio 26 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
TV3 „Žalgirio“ arena 102:66
Balandžio 23 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Šiaulių „Šiauliai“
TV6 „Žalgirio“ arena 79:82
Balandžio 20 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Prienų-Birštono „Vytautas“
TV3 „Žalgirio“ arena 96:80
Balandžio 17 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Vilniaus „Lietuvos rytas“
TV6 „Žalgirio“ arena 79:74
Balandžio 13 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Kėdainių „Nevėžis“
TV3 „Žalgirio“ arena 95:73
Balandžio 10 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
TV6 „Žalgirio“ arena 93:88
Balandžio 7 d.
19:25
Kauno „Žalgiris“
Barselonos „FC Barcelona“
Viasat „Žalgirio“ arena 59:66
Balandžio 3 d.
17:00
Klaipėdos „Neptūnas“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Klaipėda 70:78
Balandžio 1 d.
20:00
Maskvos CSKA
Kauno „Žalgiris“
Viasat Maskva 100:86
Kovo 29 d.
19:00
Alytaus „Dzūkija“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Alytus 69:79
Kovo 25 d.
19:25
Kauno „Žalgiris“
Maskvos srities „Khimki“
Viasat „Žalgirio“ arena 71:76
Kovo 20 d.
17:00
Utenos „Juventus“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Utena 65:88
Kovo 18 d.
21:45
Pirėjo „Olympiacos“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Pirėjus 74:59
Kovo 14 d.
18:30
Panevėžio „Lietkabelis“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Panevėžys 70:90
Kovo 11 d.
19:25
Kauno „Žalgiris“
Madrido „Real“
Viasat „Žalgirio“ arena 75:90
Kovo 7 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Utenos „Juventus“
TV3 „Žalgirio“ arena 84:86
Kovo 4 d.
19:25
Kauno „Žalgiris“
Bambergo „Brose“
Viasat „Žalgirio“ arena 75:73
Vasario 28 d.
17:00
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Pasvalys 101:109
Vasario 25 d.
21:30
Vitorijos „Baskonia“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Vitorija 71:65
Vasario 21 d.
17:00
Vilniaus „Lietuvos rytas“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Vilnius 67:57
Vasario 20 d.
13:30
Prienų-Birštono „Vytautas“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Vilnius 67:90
Vasario 19 d.
14:30
Kėdainių „Nevėžis“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Vilnius 64:77
Vasario 15 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Panevėžio „Lietkabelis“
TV3 „Žalgirio“ arena 92:59
Vasario 12 d.
22:00
Barselonos „FC Barcelona“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Barselona 92:86
Vasario 7 d.
17:00
Šiaulių „Šiauliai“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Šiauliai 64:80
Vasario 5 d.
19:25
Kauno „Žalgiris“
Maskvos CSKA
Viasat „Žalgirio“ arena 59:94
Sausio 31 d.
16:20
Kauno „Žalgiris“
Klaipėdos „Neptūnas“
TV6 Kauno sporto halė 89:57
Sausio 29 d.
19:00
Maskvos srities „Khimki“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Maskva 111:80
Sausio 25 d.
18:00
Kėdainių „Nevėžis“
Kauno „Žalgiris“
TV3 Kėdainiai 54:98
Sausio 24 d.
16:20
Kauno „Žalgiris“
Alytaus „Dzūkija“
TV6 „Žalgirio“ arena 101:62
Sausio 22 d.
19:05
Kauno „Žalgiris“
Pirėjo „Olympiacos“
Viasat „Žalgirio“ arena 75:55
Sausio 17 d.
17:00
Vilniaus „Lietuvos rytas“
Kauno „Žalgiris“
TV6 Vilnius 78:72
Sausio 15 d.
21:45
Madrido „Real“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Madridas 92:86
Sausio 10 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Prienų-Birštono „Vytautas“
TV6 „Žalgirio“ arena 94:77
Sausio 8 d.
21:00
Bambergo „Brose“
Kauno „Žalgiris“
Viasat Bambergas 96:63
Sausio 3 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Utenos „Juventus“
„Žalgirio“ arena 90:78
Sausio 2 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Panevėžio „Lietkabelis“
„Žalgirio“ arena 84:58
Gruodžio 30 d.
19:25
Kauno „Žalgiris“
Vitorijos „Baskonia“
„Žalgirio“ arena 68:89
Gruodžio 27 d.
17:00
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
Kauno „Žalgiris“
Pasvalys 71:88
Gruodžio 23 d.
18:00
Alytaus „Dzūkija“
Kauno „Žalgiris“
Alytus 72:80
Gruodžio 20 d.
17:00
Prienų-Birštono „Vytautas“
Kauno „Žalgiris“
Prienai 71:79
Gruodžio 17 d.
19:25
Kauno „Žalgiris“
Atėnų „Panathinaikos“
„Žalgirio“ arena 72:75
Gruodžio 13 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Šiaulių „Šiauliai“
Kauno sporto halė 80:59
Gruodžio 10 d.
22:00
Barselonos „FC Barcelona“
Kauno „Žalgiris“
Barselona 88:92
Gruodžio 6 d.
17:00
Klaipėdos „Neptūnas“
Kauno „Žalgiris“
Klaipėda 73:82
Gruodžio 2 d.
19:25
Kauno „Žalgiris“
Izmiro „Karsiyaka“
„Žalgirio“ arena 74:52
Lapkričio 30 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Kėdainių „Nevėžis“
„Žalgirio“ arena 82:88
Lapkričio 27 d.
17:45
Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“
Kauno „Žalgiris“
Krasnodaras 80:50
Lapkričio 22 d.
17:00
Vilniaus „Lietuvos rytas“
Kauno „Žalgiris“
Vilnius 68:82
Lapkričio 19 d.
19:25
Kauno „Žalgiris“
Zielona Guros „Stelmet“
„Žalgirio“ arena 67:56
Lapkričio 16 d.
18:30
Panevėžio „Lietkabelis“
Kauno „Žalgiris“
Panevėžys 69:95
Lapkričio 13 d.
21:45
Atėnų „Panathinaikos“
Kauno „Žalgiris“
Atėnai 91:56
Lapkričio 8 d.
17:00
Kėdainių „Nevėžis“
Kauno „Žalgiris“
Kėdainiai 67:90
Lapkričio 6 d.
19:25
Kauno „Žalgiris“
Barselonos „FC Barcelona“
„Žalgirio“ arena 78:85
Lapkričio 1 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
„Žalgirio“ arena 103:74
Spalio 29 d.
18:45
Izmiro „Karsiyaka“
Kauno „Žalgiris“
Izmiras 66:68
Spalio 25 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Vilniaus „Lietuvos rytas“
„Žalgirio“ arena 79:70
Spalio 23 d.
19:25
Kauno „Žalgiris“
Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“
„Žalgirio“ arena 74:76
Spalio 18 d.
17:00
Utenos „Juventus“
Kauno „Žalgiris“
Utena 65:83
Spalio 16 d.
20:00
Zielona Guros „Stelmet“
Kauno „Žalgiris“
Zielona Gura 62:66
Spalio 11 d.
16:40
Kauno „Žalgiris“
Klaipėdos „Neptūnas“
„Žalgirio“ arena 81:71
Spalio 7 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Alytaus „Dzūkija“
„Žalgirio“ arena 78:43
Spalio 3 d.
17:00
Prienų-Birštono „Vytautas“
Kauno „Žalgiris“
Prienai 70:82
Spalio 1 d.
19:00
Šiaulių „Šiauliai“
Kauno „Žalgiris“
Šiauliai 64:78
Rugsėjo 29 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Maskvos srities „Khimki“
Kaunas 83:86
Rugsėjo 19 d.
17:30
Jeruzalės „Hapoel“
Kauno „Žalgiris“
Kaorlė 56:68
Rugsėjo 18 d.
19:45
Trevizo „Treviso Basket“
Kauno „Žalgiris“
Kaorlė 75:73
Rugsėjo 15 d.
21:00
„Caorle SME“
Kauno „Žalgiris“
Kaorlė 55:101
Rugsėjo 10 d.
15:00
Ventspilio „Ventspils“
Kauno „Žalgiris“
Klaipėda 58:75
Rugsėjo 7 d.
18:40
Kauno „Žalgiris“
Južno „Khimik“
Kaunas 70:82
Rugsėjo 3 d.
19:00
Kazachstano vyrų rinktinė
Kauno „Žalgiris“
Druskininkai 82:84