Tvarkaraštis

Data Komanda Lyga Transliuojama Vieta Bilietai / Rezultatai
Spalio 16 d.
14:00
„Kauno Žalgiris“
Vilniaus „Žalgiris“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 0:2
Spalio 1 d.
15:00
Marijampolės „Sūduva“
„Kauno Žalgiris“
FutboloTV ARVI arena 2:0
Rugsėjo 21 d.
18:10
„Kauno Žalgiris“
Klaipėdos „Atlantas“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 1:1
Rugsėjo 14 d.
19:30
Kauno „Stumbras“
„Kauno Žalgiris“
FutboloTV Kauno NFA stadionas 2:2
Rugsėjo 8 d.
19:30
„Kauno Žalgiris“
Jonavos „Lietava“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 0:1
Rugpjūčio 25 d.
19:30
Trakų „Trakai“
„Kauno Žalgiris“
FutboloTV LFF stadionas 3:0
Rugpjūčio 18 d.
18:30
„Kauno Žalgiris“
Utenos „Utenis“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 1:1
Rugpjūčio 11 d.
19:30
Vilniaus „Žalgiris“
„Kauno Žalgiris“
FutboloTV LFF stadionas 3:1
Rugpjūčio 4 d.
18:30
„Kauno Žalgiris“
Marijampolės „Sūduva“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 0:1
Liepos 27 d.
18:10
Klaipėdos „Atlantas“
„Kauno Žalgiris“
FutboloTV Klaipėdos centrinis stadionas 1:1
Liepos 20 d.
18:10
„Kauno Žalgiris“
Kauno „Stumbras“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 2:1
Liepos 14 d.
18:00
Jonavos „Lietava“
„Kauno Žalgiris“
FutboloTV Jonava 3:2
Birželio 21 d.
18:30
„Kauno Žalgiris“
Trakų „Trakai“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 0:4
Birželio 18 d.
19:30
„Kauno Žalgiris“
Vilniaus „Žalgiris“
NFA stadionas 0:6
Birželio 14 d.
18:30
Utenos „Utenis“
„Kauno Žalgiris“
TV3 Utena 2:1
Birželio 9 d.
19:30
„Kauno Žalgiris“
Vilniaus „Žalgiris“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 1:1
Gegužės 21 d.
19:00
Marijampolės „Sūduva“
„Kauno Žalgiris“
FutboloTV Marijampolė 1:0
Gegužės 17 d.
18:30
„Kauno Žalgiris“
Klaipėdos „Atlantas“
TV3 S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 0:2
Gegužės 11 d.
18:00
Kauno „Stumbras“
„Kauno Žalgiris“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 0:0
Gegužės 4 d.
19:30
„Kauno Žalgiris“
Jonavos „Lietava“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 1:5
Balandžio 28 d.
18:30
Trakų „Trakai“
„Kauno Žalgiris“
FutboloTV Vilnius 0:0
Balandžio 22 d.
18:30
„Kauno Žalgiris“
Utenos „Utenis“
FutboloTV Kauno NFA stadionas 1:3
Balandžio 16 d.
16:00
Vilniaus „Žalgiris“
„Kauno Žalgiris“
FutboloTV Vilnius 3:0
Balandžio 10 d.
14:00
„Kauno Žalgiris“
Marijampolės „Sūduva“
FutboloTV Kauno NFA stadionas 2:2
Balandžio 2 d.
13:00
Klaipėdos „Atlantas“
„Kauno Žalgiris“
FutboloTV Klaipėda 3:1
Kovo 21 d.
18:30
„Kauno Žalgiris“
Kauno „Stumbras“
TV3 Kauno NFA stadionas 1:2
Kovo 17 d.
18:00
Jonavos „Lietava“
„Kauno Žalgiris“
TV3 Kėdainiai 2:2
Kovo 13 d.
15:00
„Kauno Žalgiris“
Trakų „Trakai“
TV3 Kauno NFA stadionas 0:2
Kovo 5 d.
13:00
Utenos „Utenis“
„Kauno Žalgiris“
TV3 Visaginas 2:3
Šiuo metu futbolo sezonas nevyksta.