Tvarkaraštis

Data Komanda Lyga Transliuojama Vieta Bilietai / Rezultatai
Vasario 24 d.
18:10
Kauno „Žalgiris-2“
Joniškio „Delikatesas“
Naglio g. 4A, Kaunas
Vasario 25 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Kauno KTU
Naglio g. 4A, Kaunas
Vasario 18 d.
16:00
Mažeikių „Mažeikiai“
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikiai 65:72
Vasario 17 d.
18:10
Jonavos JSK
Kauno „Žalgiris-2“
Jonava 67:77
Vasario 11 d.
16:00
Palangos „Palanga“
Kauno „Žalgiris-2“
Palanga 79:84
Vasario 4 d.
16:00
Molėtų „Ežerūnas“
Kauno „Žalgiris-2“
Molėtai 72:59
Vasario 3 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Molėtų „Ežerūnas“
Naglio g. 4A, Kaunas 91:76
Sausio 28 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Jonavos JSK
Naglio g. 4A, Kaunas 78:74
Sausio 27 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikių „Mažeikiai“
Naglio g. 4A, Kaunas 77:60
Sausio 21 d.
16:00
Joniškio „Delikatesas“
Kauno „Žalgiris-2“
Joniškis 74:89
Sausio 20 d.
18:00
Kauno KTU
Kauno „Žalgiris-2“
Radvilėnų pl. 19, Kaunas 72:75
Sausio 17 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Palangos „Palanga“
Naglio g. 4A, Kaunas 66:79
Sausio 8 d.
16:00
Joniškio „Delikatesas“
Kauno „Žalgiris-2“
Joniškis 79:63
Sausio 7 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Kauno KTU
Naglio g. 4A, Kaunas 98:55
Sausio 5 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Telšių „Telšiai“
Naglio g. 4A, Kaunas 73:80
Gruodžio 30 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
Naglio g. 4A, Kaunas 66:78
Gruodžio 7 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Jonavos JSK
Naglio g. 4A, Kaunas 93:74
Gruodžio 6 d.
18:30
Raseinių „Rasai“
Kauno „Žalgiris-2“
Raseiniai 89:97
Gruodžio 3 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Šakių „Vytis“
Naglio g. 4A, Kaunas 89:69
Gruodžio 2 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“
Naglio g. 4A, Kaunas 76:72
Lapkričio 29 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikių „Mažeikiai“
Naglio g. 4A, Kaunas 83:63
Lapkričio 26 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Palangos „Palanga“
Naglio g. 4A, Kaunas 86:64
Lapkričio 25 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Molėtų „Ežerūnas“
Naglio g. 4A, Kaunas 65:73
Lapkričio 22 d.
19:00
Vilniaus „Perlas-MRU“
Kauno „Žalgiris-2“
Vilnius 71:74
Lapkričio 19 d.
16:00
Šilutės „Šilutė“
Kauno „Žalgiris-2“
Šilutė 92:84
Lapkričio 18 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Šilutės „Šilutė“
Naglio g. 4A, Kaunas 78:75
Lapkričio 12 d.
16:00
Kauno KTU
Kauno „Žalgiris-2“
Radvilėnų pl. 19, Kaunas 89:63
Lapkričio 11 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Joniškio „Delikatesas“
Naglio g. 4A, Kaunas 93:88
Lapkričio 5 d.
17:00
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
Kauno „Žalgiris-2“
Marijampolė 99:71
Lapkričio 3 d.
18:00
Telšių „Telšiai“
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikiai 74:66
Spalio 29 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Vilniaus „Perlas-MRU“
Naglio g. 4A, Kaunas 78:90
Spalio 28 d.
18:00
Mažeikių „Mažeikiai“
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikiai 78:91
Spalio 22 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Raseinių „Rasai“
Naglio g. 4A, Kaunas 91:82
Spalio 21 d.
18:00
Jonavos JSK
Kauno „Žalgiris-2“
Jonava 70:59
Spalio 15 d.
16:00
Šakių „Vytis“
Kauno „Žalgiris-2“
Šakiai 82:90
Spalio 13 d.
18:00
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“
Kauno „Žalgiris-2“
Klaipėda 80:55
Spalio 8 d.
16:00
Palangos „Palanga“
Kauno „Žalgiris-2“
Palanga 78:75
Spalio 7 d.
18:00
Molėtų „Ežerūnas“
Kauno „Žalgiris-2“
Molėtai 80:78
Spalio 1 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
Naglio g. 4A, Kaunas 74:83
Rugsėjo 30 d.
18:00
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
Kauno „Žalgiris-2“
Marijampolė 90:73
Rugsėjo 24 d.
14:00
Kauno KTU
Kauno „Žalgiris-2“
Šakiai 68:54
Rugsėjo 23 d.
16:00
Telšių „Telšiai“
Kauno „Žalgiris-2“
Šakiai 77:71
Rugsėjo 14 d.
17:00
Kauno „Žalgiris-2“
Kauno „Atletas-LSU“
Naglio g. 4A, Kaunas 102:81
Balandžio 24 d.
17:00
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
Kauno „Žalgiris-2“
Palanga 85:80
Balandžio 23 d.
15:00
Jonavos JSK
Kauno „Žalgiris-2“
Palanga 67:95
Balandžio 9 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikių „Mažeikiai“
Naglio g. 4A, Kaunas 93:83
Balandžio 7 d.
18:00
Mažeikių „Mažeikiai“
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikiai 86:55
Balandžio 5 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikių „Mažeikiai“
Naglio g. 4A, Kaunas 71:68
Balandžio 2 d.
16:00
Mažeikių „Mažeikiai“
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikiai 66:72
Kovo 26 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Šilutės „Šilutė“
Naglio g. 4A, Kaunas 78:62
Kovo 24 d.
18:00
Šilutės „Šilutė“
Kauno „Žalgiris-2“
Šilutė 83:100
Kovo 22 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Šilutės „Šilutė“
Naglio g. 4A, Kaunas 94:71
Kovo 19 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
Naglio g. 4A, Kaunas 65:83
Kovo 18 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Telšių „Telšiai“
Naglio g. 4A, Kaunas 80:47
Kovo 12 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Palangos „Palanga“
Naglio g. 4A, Kaunas 72:62
Kovo 5 d.
18:00
Vilniaus „Perlas-MRU“
Kauno „Žalgiris-2“
Vilnius 73:66
Kovo 4 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Šakių „Vytis“
TV3 Naglio g. 4A, Kaunas 86:91
Vasario 20 d.
16:00
Mažeikių „Mažeikiai“
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikiai 82:79
Vasario 19 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikių „Mažeikiai“
Naglio g. 4A, Kaunas 75:82
Vasario 13 d.
16:00
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
Kauno „Žalgiris-2“
Marijampolė 73:67
Vasario 12 d.
18:00
Telšių „Telšiai“
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikiai 73:82
Sausio 30 d.
16:00
Palangos „Palanga“
Kauno „Žalgiris-2“
Palanga 90:95
Sausio 23 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Vilniaus „Perlas-MRU“
Naglio g. 4A, Kaunas 82:70
Sausio 22 d.
18:00
Šakių „Vytis“
Kauno „Žalgiris-2“
TV3 Šakiai 93:77
Sausio 9 d.
16:00
Šakių „Vytis“
Kauno „Žalgiris-2“
Šakiai 99:89
Sausio 8 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Šilutės „Šilutė“
Naglio g. 4A, Kaunas 98:90
Sausio 5 d.
18:00
Jonavos JSK
Kauno „Žalgiris-2“
Jonava 59:64
Gruodžio 22 d.
17:00
Kauno „Žalgiris-2“
Telšių „Telšiai“
Naglio g. 4A, Kaunas 82:87
Gruodžio 19 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Joniškio „Delikatesas“
Naglio g. 4A, Kaunas 73:67
Gruodžio 18 d.
18:00
Vilniaus „Perlas-MRU“
Kauno „Žalgiris-2“
Vilnius 81:70
Gruodžio 12 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Panevėžio „Lietkabelis-2“
Naglio g. 4A, Kaunas 74:61
Gruodžio 11 d.
18:00
Mažeikių „Mažeikiai“
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikiai 80:54
Gruodžio 5 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Raseinių „Rasai“
Naglio g. 4A, Kaunas 117:59
Gruodžio 4 d.
18:00
Palangos „Palanga“
Kauno „Žalgiris-2“
Palanga 80:85
Lapkričio 28 d.
16:00
Molėtų „Ežerūnas“
Kauno „Žalgiris-2“
Molėtai 73:69
Lapkričio 27 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
Naglio g. 4A, Kaunas 69:74
Lapkričio 21 d.
16:00
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“
Kauno „Žalgiris-2“
Klaipėda 58:52
Lapkričio 20 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“
Naglio g. 4A, Kaunas 81:83
Lapkričio 14 d.
16:00
Telšių „Telšiai“
Kauno „Žalgiris-2“
Telšiai 49:70
Lapkričio 13 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Jonavos JSK
Naglio g. 4A, Kaunas 92:65
Lapkričio 7 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Šakių „Vytis“
Naglio g. 4A, Kaunas 92:80
Lapkričio 6 d.
18:00
Šilutės „Šilutė“
Kauno „Žalgiris-2“
Šilutė 80:58
Spalio 24 d.
16:00
Joniškio „Delikatesas“
Kauno „Žalgiris-2“
Joniškis 60:77
Spalio 23 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Vilniaus „Perlas-MRU“
Naglio g. 4A, Kaunas 73:65
Spalio 17 d.
16:00
Panevėžio „Lietkabelis-2“
Kauno „Žalgiris-2“
Panevėžys 65:73
Spalio 16 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikių „Mažeikiai“
Naglio g. 4A, Kaunas 54:56
Spalio 10 d.
15:00
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
Kauno „Žalgiris-2“
Marijampolė 90:79
Spalio 9 d.
18:00
Kauno „Žalgiris-2“
Molėtų „Ežerūnas“
Naglio g. 4A, Kaunas 79:64
Spalio 3 d.
16:00
Kauno „Žalgiris-2“
Palangos „Palanga“
Naglio g. 4A, Kaunas 76:62
Spalio 2 d.
18:00
Raseinių „Rasai“
Kauno „Žalgiris-2“
Raseiniai 86:85