Laura
Patianikaitė Šokėja

Ūgis
cm
165
Amžius
m.
26

Stengiuosi į gyvenimą žiūrėti pozityviai, net ir kebliausiose situacijose stengiuosi įžvelgti kažką, kas priverstų nusišypsoti. Mėgstu bendrauti su žmonėmis, kurie turi gerą humoro jausmą, nes ir pati nevengiu kartas nuo karto pajuokauti (prisipažinsiu – gal truputi dažniau). Esu Lietuvos sporto universiteto ketvirto kurso studentė. Studijuoju „Treniravimo sistemas, gimnastiką“. Kalbant apie mano hobį ir pomėgius, mano didžiausia aistra – šokti ir sportuoti. Jeigu atvirai, be to neįsivaizduočiau savo gyvenimo, nes šokių aikštelėje galiu geriausiai save realizuoti.

Faktai

  • Mėgstamiausias visų laikų žalgirietis: A.Sabonis
  • Įsimintiniausios rungtynės: „Žalgiris“ – „Dinamo Sassari“. Kai J.Andersono metimas su pražanga atvėrė Kauno „Žalgiriui“ kelią į „Top 16“ etapą.
  • Įsimintiniausias nutikimas per rungtynes: Visi nutikimai yra labai įsimintini, bet išskirčiau tą nutikimą, kai arenoje viena šokau visai į kitą pusę nei visa komanda, deja, kol pamačiau kitas šokėjas, jau buvo praėję daugiau nei pusę šokio…
  • Per vienerias rungtynes daugiausiai pakeista aprangų: 10
  • Geriausias dalykas būnant „Žalgirio“ šokėja: Taigi rungtynes žiūriu už dyką ir dar arčiausiai aikštelės. Juokauju! Jeigu rimtai, mes esame komandos dalis ir žmonės mus myli, palaiko bei vertina.
  • Kodėl „Žalgiris“? Būdama kauniete kitos minties net neturėčiau kažką kitą palaikyti, o, be to, labai malonu šokti už pačią geriausią krepšinio komandą.
  • „Žalgiris“ asocijuojasi su… Vienybe. Tai komanda, kuri suvienija visą Kauną! Visos skanduotės, „bangos“, pergalės šūksniai ar nusivylimo ašaros, tai – visuma, kuri, žaidžiant „Žalgiriui“, suvienija visus kauniečius.
  • Jei nešokčiau „Žalgiryje“, būčiau… Sunku pasakyti kuo būčiau, bet turbūt kur nors profesionaliai sportuočiau.

Kiti pasiekimai

Nuo 5-11 metų lankiau sportinę gimnastiką, vėliau nuo 11-18 metų sportavau aerobinę gimnastiką, buvome Lietuvos čempionėmis, turime laimėjimų ir užsienyje. Lietuvos sporto universitete su aerobinės gimnastikos komanda buvome geriausios Lietuvoje tarp Lietuvos universitetų sportininkių. 2014 metais buvau pakviesta vasaros sezonui šokti Armin Van Burren profesionalių šokėjų komandoje Ibizoje, 2015 metais vasaros sezono metu taip pat šokau Armin Van Burren komandoje, buvau atrinkta šokti Scooter koncertuose bei kitų garsių DJ koncertų metu (Oliver Heldens, Sunnery James&Ryan Marciano).