Milda
Treigienė Šokėja

Ūgis
cm
168
Amžius
m.
32

Esu Žalgirio šokėjų „senbuvė“. Visas mano gyvenimas sukasi aplink sportą ir šokį: LSU baigiau bakalauro studijas ir įgijau sporto trenerio kvalifikaciją, o baigtos magistrantūros studijos suteikė sporto psichologo kvalifikaciją, tai, kaip mes juokaujame, esu „paturbintas treneris“ :) O kai atsiranda laiko nuo šokių ir darbų, jį mėgstu leisti su jau šiuo metu savo vyru ir gerų draugų kompanija, dažniausiai renkamės atostogas gamtoje ar sodyboje.

Faktai

  • Mėgstamiausias visų laikų žalgirietis. Ainaras Bagackis – iki šiol gražiausiais krepšininkas, kuris žaidė „Žalgiryje“.
  • Įsimintiniausios rungtynės. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykusios Eurolygos varžybos su Sasario „Dinamo“ klubu, kai „Žalgiris“ iškovojo pergalę, pateko į Eurolygos „Top 16“ ir visa tai vyko tą pačią dieną kaip ir mano gimtadienis. Tai buvo puiki dovana!
  • Įsimintiniausias nutikimas per rungtynes. Hmm, gal ir ne pats gražiausiais, bet tikrai pats smagiausias. Rungtynės vyko, kai „Žalgiris“ dar žaidė Kauno sporto halėje ir vieno šokio su vėliavomis metu viena mūsų šokėja suklupo ir nugriuvo, bet mes to nematėme, apie tai mums užsiminė tik Žalgirinis, bet visą šitą „vaizdelį“ išvydus interneto platybėse, patikėkit, ne iš pikto, bet juokiausi labai ilgai. Dar ir dabar šypsena kelią prisiminus!
  • Per vienerias rungtynes daugiausiai pakeista aprangų. Daug… Kad mažiausiai buvo 2 per visas rungtynes, tai tiksliai pamenu, o kiek daugiausiai… manau 7-8 aprangos.
  • Geriausias dalykas būnant „Žalgirio“ šokėja. Geriausia yra tai, kad tu iš labai arti ir tiesiogiai gali pamatyti, kai LKL finalų metu „Žalgiris“ įveikia „Lietuvos rytą“ :)
  • Kodėl „Žalgiris“? Nes jis geriausiais!!!
  • „Žalgiris“ asocijuojasi su… Kaunu, treniruotėmis, geromis emocijomis aikštelėje, garsiausias sirgaliais, didingomis pergalėmis ir Saboniu!
  • Jei nešokčiau „Žalgiryje“, būčiau… Tik niekam nežinoma Milda :)

Kiti pasiekimai

Nuo mažens sportavau meninę gimnastiką, tad ne nuostabu, kad ir dabartinė veikla iš esmės siejasi su tai. Šiuo metu esu LSU „Gimnastikos visiems“ trenerė, „SIL sporto klubo“ grupinių treniruočių instruktorė bei vedu užsiėmimus vaikams, o svarbiausia: esu pati geriausia savo vyro žmona!