Skaistė
Gerulytė Šokėja

Ūgis
cm
164
Amžius
m.
24

Esu profesionali sportininkė, taip pat ir antro kurso studentė Lietuvos sporto universitete (treniravimo sistemos). Manau esu komunikabili, draugiška, energinga, mėgstu aktyvų laisvalaikį, dalyvauti įvairiuose renginiuose bei prisidėti prie jų organizavimo. Taipogi turiu širdies draugą, kuris palaiko mano veiklą. Na ir, žinoma, šokiai – jau toks įdomus vingis mano gyvenime, kad be jo neįsivaizduočiau savęs.

Faktai

 • Mėgstamiausias visų laikų žalgirietis? Arvydas Sabonis
 • Įsimintiniausios rungtynės? Kiekvienos rungtynės savotiškai įsimintinos. Įsimintiniausia būna, kai susitinka namų dvikovoje Kauno „Žalgiris“ susitinka su „Lietuvos rytu“ ir tuomet visi žiūrovai kyla iš savo vietų, palaiko, skanduoja, o jei dar namų komanda išsiveržia į priekį, tuomet jau visiškai „nunešamas“ „Žalgirio“ arenos stogas! Šokant emocija būna neapsakomai tobula, žiūrovai palaiko ne tik krepšininkus, bet ir šokėjas visa savo širdimi.
 • Įsimintiniausias nutikimas per rungtynes? Man įsimintiniausi nutikimai vyksta šokių metu, na ir pasitaiko, kad netikėtai užklumpa „juoda skylė“, tarkim šoki ir toliau pamiršti, kokį judesį arba junginį, bet supranti, kad negali sustoti, o turi kažkaip suktis iš netikėtos padėties. Tuomet būna linksmiausi improvizaciniai šou, gal žiūrovai ir nepastebi, nes visa tai bandai sukontroliuoti savo emocija, tačiau komandos narės žino, ką tu padarei juokingai, ir visa tai primena, parodo, o tada būna labai labai juokinga ir linksma.
 • Geriausias dalykas būnant „Žalgirio“ šokėja? Geriausia yra tai, kad savo kūno kalbą, judesį gali išreikšti su muzika, šypsena, emocijomis prieš tūkstančius žiūrovų.
 • Kodėl „Žalgiris“? Nuo šešerių svajojau apie „Žalgirio“ šokėjų komandą. Šokau daug ir visur, bet „Žalgiris“ – tai mano paskutinė tikslo stotelė, tačiau savęs tobulinimas niekur nedingsta. Galiu pasakyti, kad, kai ko nors labai nori, trokšti, tai sieki iš visos širdies, kad ir kaip gali būti sunku. Žinai, kad tai – tavo tikslas, tiesiog negali nuleisti rankų, nes tuomet griauši save, kad ne viską atidavei savo siekiamai svajonei. Mane į tikslą visuomet veda žodžiai: darai arba nedarai, pabandymo nėra.
 • „Žalgiris“ asocijuojasi su… Kaunu ir jo žaliai baltomis širdimis.
 • Jei nešokčiau „Žalgiryje“, būčiau…? Įdomus teiginys, hihi… Būčiau labai liūdna ir svajonės nepasiekusi mergaitė.

Kiti pasiekimai

 • Sportinė aerobinės gimnastika – 15 m.
 • Lietuvos rinktinės narė. Nuolatinė Pasaulio ir Europos čempionatų dalyvė
 • Lietuvos aerobinės gimnastikos taurės varžybų nugalėtoja, Lietuvos čempionatų nugalėtoja, tarptautinių čempionatų prizininkė (2013-2014 m.)
 • Pasaulio čempionato finalistė mišrių porų rungtyje, Latvijos atvirojo čempionato nugalėtoja, aerobinės gimnastikos varžybų Italijoje 3 vietos laimėtoja, daugkartinė Lietuvos čempionė.