Tavija
Norbutaitė Šokėja

Ūgis
cm
171
Amžius
m.
23

Mėgstu bendrauti, susipažinti su įvairaus amžiaus bei kultūros žmonėmis, todėl dažnai tenka ir pakeliauti. Esu energinga, veržli, kupina idėjų bei noro jas įgyvendinti. Negaliu ilgai nusėdėti vietoje, privalau visą savo laisvą laiką skirti įvairioms veikloms. Taip pat esu iš tų žmonių, kurie nuolatos siekia tobulėti, kilti aukštyn bei išbandyti save ir perkopti savo limitus.

Faktai

  • Mėgstamiausias visų laikų žalgirietis: Mantas Kalnietis bei Martynas Pocius
  • Įsimintiniausios rungtynės: Pirmos Eurolygos rungtynės „Žalgirio“ arenoje 2014 metais: stipri Kauno „Žalgirio“ pergalė prieš Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ bei sirgalių pilna arena.
  • Įsimintiniausias nutikimas per rungtynes: Kai eidamas iš rūbinės Robertas Javtokas sustabdė visą komandą, kad leistų man pirmai praeiti pro duris sakydamas: „O kur skubat vaikinai? Juk merginą reikia praleisti.“
  • Per vienerias rungtynes daugiausiai pakeista aprangų: Niekada nuoširdžiai neteko skaičiuoti, tačiau manau, kad 8 tikrai būtų.
  • Geriausias dalykas būnant „Žalgirio“ šokėja: Stipri, atkakli ir draugiška merginų komanda, kuri palaikys ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų bei galimybė stebėti visas „Žalgirio“ namų rungtynes „pirmoje“ eilėje.
  • Kodėl „Žalgiris“? „Žalgiris“ yra vienas iš nedaugelio dalykų, kuris vienija Kauną. Nesvarbu, kokių politinių pažiūrų esi ar kokiam visuomenės sluoksniui priklausai, atėjęs į rungtynes, kaip ir visi kiti, tu esi „Žalgirio“ fanas. Palaikiau savo miesto komandą nuo pat mažens, stebėdavau rungtynes Kauno sporto halėje ar prie televizoriaus ekrano ir užaugus likau ištikima mūsų komandai.
  • „Žalgiris“ asocijuojasi su… Emocijų kupinu laiku.
  • Jei nešokčiau „Žalgiryje“, būčiau… Žalgirinis! O nejuokaujant, tikriausiai žaisčiau futbolą arba tinklinį.

Kiti pasiekimai

Nuo mažens sportavau aerobinę gimnastiką, su komanda buvom daugkartinės Lietuvos čempionės. Metus praleidau Amerikoje kaip mainų moksleivė, gavau stipendiją į „Wayland Academy“ mokyklą. Šiuo metu mokausi tarptautinio bakalaureato programoje Kaune. Laisvu laiku atstovauju Lietuvą Jungtinių tautų simuliacijose užsienyje, organizuoju įvairias konferencijas, turnyrus, stovyklas: TEDx, Verslo Virusas, Erasmus+ Youth Exchange ir pan.