Zalgiris adds athletic big man Kevarrius Hayes 17

Kevarrius Hayes, a 25-year-old center, standing at 206 cm tall, will look to cement Zalgiris Kaunas’ front line. The American, known for his athleticism and defense, signed a 1+1 contract with Zalgiris.

He will replace Joffrey Lauvergne, who is leaving the team after 2 seasons in Zalgiris.

Last season Hayes played for Bursa Frutti Extra. This Turkish team had a great performance in the EuroCup, where they reached the finals.

The big man, who started in the starting five, scored 9 points and 7 rebounds per game in the European Cup, and was even more impressive on the defensive end, with 1.5 steals and 1.1 blocks per game, which ranked him among the top five players in the EuroCup.

In the Turkish championship, Hayes averaged 9.7 points, 6.1 rebounds and 1.4 blocks per game.

Hayes also has EuroLeague experience, having played for ASVEL Villeurbanne in the 2020-2021 season.

A year earlier, the American started his professional career in Europe with Acqua S.Bernardo of Cantu, where he led the Italian league in blocked shots with 2.6 blocks per game.

Comments

 1. Linas

  Priekine linija “ant popieriaus” atrodo silpnokai, na bet laikas parodys – paziuresim…

 2. .....

  Nežinau, bet sudėtėle, man bent jau, neatrodo kažkuo geresnė už praeito sezono. Bet kenčiam už pono vadybininkėlio padarytas klaidas. Nebegalim prisikviesti bent kiek geresnių legionierių, dėl praeito sezono nesąmonių.

 3. Saulius

  Nu praeito sezono centrai – tai na**ui

 4. Pydariuks

  Manau Kevarius Hayes’s, yra puikus pirkimas nes ginyboje atrodysime žymiai stipresni, ar ne taip? ‘Lohai’

 5. Samb

  Normali sudėtis tikrai nepalyginti su kuri buvo bet reiks laiko susižaisti bet aš dar norėčiau atakuojančio gynėjo tada būtų liuks

 6. Welcome

  Kevarrius Hayesas🔥👊💚

 7. Welcome

  Solydu geresne sudėtis už pernai 🔥💚💯

 8. 00001111

  Tikrai visai neblogas pirkinys

 9. b

  geriau jau sitoks mazesnio talento, bet simtu procetu save atiduodantis centras nei slunkius prancuzas. tokio ugio ir duomenu zaidejui blokuot vos kelis metimus per sezona yra tiesiog geda, ne per kur jis nebuvo vertas tu pinigu kuriuos gavo

 10. Vycka

  bendrai paėmus pagal skillsus šitas lenkia Nebo, gynyboje labai pastebimai, puolime jie panašūs, Birutis tikrai lenkia Mareka, nėra ko ginčytis, Šmitas – Jankūną, pf galės pažaisti kartais ir Butkevičius iš naujokų, priekį turime sustiprėjusį, kitose grandyse net nėra ką kalbėti, kai vietoj Websterio Evansas, o vietoj Strelnieko Brazdeikis, bet manau, ka bu dar vienas pg-sg, pageidautimna tikras snaiperis, na, ir žiūrėsim, LKL tokiai sudėčiai neįmanoma įkąsti, EL net dsu praeitą lavonine ne vieną pajėgų klubą nukalėm, taio dabar pergalių bus daugiau, tik nežinia, kiek tas daugiau ir kokiai vietai to pakaks

 11. Saulius

  Visada geriau mažiau talentingi pitbuliai, nei talentingi plevėsos. Žalgiris šiemet bus labiau mylimas.

 12. Zalgiris

  Lauksim atvykstant Legionierių ir pirmųjų draugysku runktyniu debiutuoti

 13. ispudis

  manau komplektacija baigta.yra geresne nei paskutinius du metus

 14. Komplektacija

  Apie pabaiga nieks neskelbe

 15. Linas

  Trylika žaidėjų turim su Krivu, na bet viena legionieriaus vieta vis dar laisva.Greiciausiai pasistiprinimui sezono eigoje, jei prireiks ir atsiras tinkamas variantas…

 16. Samb

  Legionieriaus vietos dvi ismok skaičiuoti iki sesiu

 17. Linas

  Kodel gi tik dvi, imam visus legionierius, busim kaip Wilno Zalgiris:D:D:D Skaiciuoju penkis, nes uz sesta legionieriu LKL ima papildoma mokesti, bet cia tik tarp kitko.