Zalgiris stays undefeated in LKL 12

Zalgiris Kaunas has won the hardest-fought battle in the Betsafe LKL so far this season after beating BC Juvenus Utena 86-80 on Sunday night.

Lithuanian champions were in front 25-18 after first 10 minutes, but Juventus finished the second quarter on 0-13 run and took the 37-42 lead at halftime.

Zalgiris had a better third quarter and led 64-58. Juventus cut it down to 1 point, but Arturas Milaknis and Lukas Lekavicius sinked three-pointers with less than two minutes remaining and Zalgiris managed to prolong winning streak to 8.

Lekavicius was the top scorer for the reigning champions with 16 points, Milaknis added 11, as Martinas Geben and Zach LeDay scored 10 points each.

Marius Runkauskas scored 22 for the visitors.

Comments

1. Darius

Lekavicius yra totalus minusas.

2. jonas

milas visiškas nulis nors kartais ir pataiko kokį trytaškį gynybakokti bet atėjo ir lukošiūnoeilė žaist tai mažai skiriasi nuo milo gynyba nulinė bet ir noras nulinis vaikšto su pilnais šortais

3. 709

Su ,,darbine” pergale!

4. Kaip tai minusas

Lekaviciaus geriau sios runktynes svarbiu metu pataike 16

5. Dviguba savaite

Ka reiskia zaist dviguba savaite siendien pirmoi pusei nekrito na reikejo daug pastangu idet del pergales svarbiu metu susimete tritaskius

6. Milas

Gerai tas milas pabaigoje su mete svarbius tritaskius

7. Perez

Visai be minties neranda sprendimu reikia zalgiriui dar rezervu isigyt

8. Darius

Antro kel pabaiga su Lekaviciumi praloseme i vienus vartus, todel ir parasiau, kad minusas.

9. Dviguba savaite

Po dvigubu savaiciu manau to pacio bus galima tiketis kai atrodo iseini be energyjos ar nepataikai

10. To Darius

Tu esi totalus DURNIUS.
    Kaip tik Lekavičius ir patraukė Žalgirį.

11. Darius

Šiaip tai mano komentaras buvo rašytas po 2 kėlinio, kada Lekavičius žaidė blogai, prametė viską, nieko nesukūrė atakoje ir Juve pavijo ir persvėrė rezultatą. Paskui parašiau dar 1 komentarą, kad antro kėinio pabaiga su Lekavičiumi buvo nulinė. Bet vis tiek atsiranda kažkoks nelaimingas nuskriaustasis, kuris nieko nesupranta. Gali 2 kėl įrašą pažiūrėti. Antro kėlinio pabaigą Lekavičius žaidė blogai, parašiau komentarą, po pertraukos žmogus atsigavo, o komentaras liko. Tiek žinių.