Grigonis and Lekavicius to stay in Zalgiris 10

Zalgiris Kaunas has retained two vital pieces of its puzzle, as they extended the options of Marius Grigonis and Lukas Lekavicius for the upcoming season.

Despite drawing interest from foreign clubs, both players had an option with Zalgiris, and will stay in Kaunas for at least another year.

The 26-year-old Marius Grigonis joined Zalgiris from ALBA Berlin in 2018 and took on a leading role last season. Nevertheless, an injury derailed him in November, and his season was cut way short.

In the first 10 games of the 2019-2020 EuroLeague season, Grigonis averaged 11.5 points, 2.6 rebounds and 2.0 assists in 25 minutes of action.

Meanwhile, 26-year-old Lukas Lekavicius rejoined Zalgiris last season after two years in Panathinaikos.

Despite a slow start to the season, the point guard soon picked up his play, and throughout the 27 games played, he averaged 10.5 points, 2.8 assists and 10.2 ranking points.

“I feel great in Kaunas, so staying here wasn’t a difficult decision. There’s a lot of challenges coming up next season, and that is really intriguing,” – commented Lukas.

Comments

 1. 709

  Aciu jiems. Manau jau yra komandos branduolys tik be trenerio.Bus treneris susiformuos ir komanda kuria palaikysim! PIRMYN ZALIAI-BALTI!!!

 2. Ačiū

  Dievui nors viena gera naujiena. Kitu atveju būtų reikėję dublerius turbūt imt

 3. Audrius

  na miške matyt visos vilkės dėl to labai laimingos.

 4. Sigis

  Naujiena gera,tik kad paciu geriausiu atveju kase tik per tv matysim ir tai labai abejotina ar vyks kas nors

 5. Žalia-balta

  Geros naujienos!

 6. ???

  Nuoširdžiai ačiū Mariui, Lukui ir visiems žalgiriečiams, nepalikusiems komandos sunkiu metu… Nepaliks jos ir sirgaliai. Sėkmės visiems naujajame sezone! “Žalgiris” buvo ir bus…

 7. Geros naujienos

  Pagaliau visi sulauke geru ziniu zaliai baltiems. Dziugu uz Grigoni Luka nors ir turejo demesio vilioniu idomu ar susimazino algas

 8. Darius

  Iš pradžių nuvilianti naujiena dėl Jasikevičiaus, išeina ir trenerių štabą išsiveda, tada Ulanovas. nebus Riverso, Leday. Pradėjau galvoti, kas čia vyksta, su tokia sudėtim ką turime tik čempionų lygoje su rytu žaisti. O paskui pradėjau suprasti, kad turbūt išvis neteks niekur žaisti. Motiejūnas paleido brangiai kainuojantį trenerių štabą, brangiausius žaidėjus. Nes vargu ar mus įleis į areną, o jei įleis, nežinia kiek. Ko gero jei ir prasidės Eurolyga, tai vėl bus sustabdyta arba žais be žiūrovų, kol kuriose nors komandose neatsiras užsikrėtusių žaidėjų, o tada išvis viskas stos. Scenarijus labai realus, todėl klubo valdžia labai taupo pinigus, kad kuo mažiau paskui reikėtų už prastovas mokėti.

 9. Lrytas

  Didysis zalgirio galvos skausmas ivardijo koks didziausias issukis laukia Saro ipedinio kaune

 10. Yra daugiau variantu

  Zalgirio sirgaliai ir visas lietuvos krepsinio pasaulis laiko uzgniauzes kvapa. Tai matyt galetu daryti ir dar vienas visoje delioneje kartais ivardijamas treneri D. Adomaitis