COVID-19 results negative for Zalgiris and Lauvergne 11

Zalgiris returned to Lithuania after their EuroLeague Round 2 game against Khimki Moscow Region in Russia on Saturday.

After securing the victory in Mytishchi Arena, the team immediately packed up and headed to the airport for a charter flight to Vilnius, where the entire delegation had their COVID-19 tests done.

On Sunday morning Zalgiris received an answer that all the results are negative.

Zalgiris competed in Russia without big man Joffrey Lauvergne who had received a positive COVID-19 test on Wednesday. The Frenchman isn‘t feeling any symptoms and did two additional tests on Friday and Saturday, with both tests coming back negative.

After receiving two consecutive negative COVID-19 tests, Zalgiris will reach out to the authorities to have the initial test for Lauvergne to be deemed incorrect and the center could end his self-isolation process

 

Comments

 1. 709

  Maloni zinia. Gaila kad del klaidingo testo zmogus turi kenteti ir prasyti malones,o tie kas atsakingi uz testus toliau ramiai dirbs.

 2. Aaa

  Klausimas kiek paprastiem zmonem tu testu klaidingu ir nera galimybes pasitikrinti normaliai. Pasityciojimas kazkoks…

 3. Darius

  Jau rasiau, kad tie testai naudojami ne pagal paskirti. Anksciau jie buvo gaminami, bet mazais kiekiais ir naudojami moksliniams tyrimams. Lenkijoje zurnaliste ta pacia diena pasidare 30 testu ir 12 ar pan buvo teigiami, kiti neigiami. Visi kam reikia zinoti, ta zino, bet toliau apsimeta, kad nezino ir toliau plauna pinigus pirkdami sudus, kurie patikimumo turi lygiai 0 %. Loterija, atspes neatspes. Bet tos loterijos rezultatus biurokratine masina priima kaip tikra. Nori buti izoliuotas – testuokis, durniau.

 4. Darius

  Pratęsiu mintį. Žmonių testavimas šitais šūdo certės testais yra beprasmis, net jei jie turėtų 100 %tikslumą, nes per dieną pratestuojama 6000 žmonių, kaip pvz. Iš jų 200 randama teigiamų rezultatų, atseit serga. Tačiau Lietuvoje yra 3000 000 žmonių ir jei iš 6000 serga 200, tai ištestavus visus 3 000 000 teigiamų rezultatų rastume 100 000. Tad kokia prasmė nupjauti aisbergo viršūnę, jei vis tiek beveik 100% užsikrėtusių laisvai vaikšto tarp mūsų ? Kokiaprasmė testuoti, jeiuž valandos po testo pridavimo žmogus laisvai gali užsikrėsti ir gavęs neigiamą testą jau būti užsikrėtęs ? Vyksta aukščiausio lygio viršūnių palaimintas idiotizmas. Plauna ir plauna žmonėms smegenis, o daugelis visai neįjungia kritinio mąstymo ir tiki. Vaikšto su makaronais ant ausų.

 5. ???

  Žinoma, labai džiugu, kad J. Lauvergne’ui diagnozė nepasitvirtino ir niekas iš “Žalgirio” neserga, bet kas atsakys už klaidą? Žmogui – stresas, komandai – nuostoliai… Eliminuotas bene pagrindinis “Žalgirio” krepšininkas. Panašu į sabotažą… Išties, keisti dalykai vyksta su tais testais.

 6. kodel

  kodel,uzsakomas reisas buvo vykdomas i vilniu?zalgirio bustine,Kaune?gal Kaune nera testu?gal iki baltarusijos sienos pigiau?reisas tai uzsakomas ar ne?

 7. .

  Patikimu tikrai nera. O iki Vilniaus arciau skrist :)

 8. Faktas

  Faktas, kad darius bijo skiepų.
  Todėl ir inkščia po kiekvieno straipsnio.
  Darius=begemotas, kuris bijojo skiepų.

 9. Darius

  Savo skiepą nuo makarono viruso aš dovanoju tau. Tai yra faktas. Apsiskiepyk į abu žandus, durneli

 10. faktas

  Lauvergne COVID testą darė su terbakrauskio kodlos atvežtais testais, kurie rodo oro slėgį padangose, bet kainavo 4 kartus brangiau …