Zalgiris reaches contract extension with Joffrey Lauvergne 26

As the current season gets into full swing, Zalgiris is already looking ahead, modelling their future plans. The Lithuanian champions have reached a contact extension agreement with big man Joffrey Lauvergne, who has signed a 1+1 deal until the end of the 2022-2023 season.

The Frenchman joined the green-and-whites last summer and immediately became a huge part of the team.

Lauvergne began every single EuroLeague game in the starting unit this season, and has been a key contributor. In 21 minutes of action, Lauvergne averages 11.6 points, 5.8 rebounds and 1.5 assists per game. With an average of 13.0 efficiency per game, he ranks second in the team, behind only Marius Grigonis.

The team‘s head coach Martin Schiller was delighted with the work Joffrey puts in and had nothing but good things to say about his starting center.

“We are delighted to have Joffrey coming back. He’s a vital part of our team and our club. Jojo’s qualities on the floor are obvious, but what he shows off of it is just as important. The combination of the two is why we wanted to extend his stay in Kaunas. He identifies with the club, he’s a great teammate and putting all that next to his immense basketball skills, it makes it a no-brainer for us. The fact that he signed so early is also a good sign on its own, as it shows that he trusts the program and likes what he sees here.” – said coach Schiller.

Before moving to Kaunas, Lauvergne spent time with Turkish powerhouse Fenerbahce Istanbul and more than three years in the NBA.

Comments

 1. Jurgita

  Jis labai šaunus,džiugu kad lieka??????

 2. kitas

  Būtų Grigonis vakar prametęs – kažin ar pratęsinėtų :D

 3. Nijolė

  Mūsų prancūzas… Jo nuoširdumas tiesiog žavi.

 4. Gediminas

  Svarbu ne tik išlaikyti Jojo, svarbu išlaikyti Marių Grigoni kuris šiais metais žaidžia tikrai puikiai. Svarbu išklaikyti Thoma Walkupa kuris taip oat yra potencialus kapitonas. Rokas Jokūbaitis, jei jo nepaims NBA tai turime ir jį išlaikyti. Šis 4tukas daro stebuklus

 5. Arūnas

  Super naujiena !!

 6. heyhey

  super tikrai, gal ir gintis komandinej gynyboj ismoks

 7. Zalgiris ?

  Baudas reikia pataikyt

 8. Gedeminas24

  Jau del Walkupo uzteks Tikrai neliks ir taip 3 sezona Norisi Matyt Nauju veidu

 9. Zalgiris

  Nepirmi Metai po Nauju metu ziuri I Ateiti planuose Naujokai ziurimi Pratesinejimos Sutartis

 10. Edga

  Puiki žinia.. Dar labai svarbu kitam sezonui išlaikyti gynynos specialistą Nigelį Hayesą

 11. Eurolyga

  Link eurolygos grandu karjeros sezona zaidziantis krepsininkai

 12. Daug norinciu

  Kad Nigel Hayesas Liktu ? nu as jau Noreciau Nauju veidu nemanau kad svarstyt 3 sezona likt Basketnews Dar vienas

 13. Nigel Hayesas

  Basketnews Dar vienas zalgirietis kuri kauno klubui vasara bus sunku islaikyti

 14. ???

  Čia tai naujiena! Jau ruošiausi rašyti atsakymą J. Lauvergne’o ir N. Hayes’o kritikams, bet matau, nebereikia…? Labai džiugu dėl mūsų prancūzo. Tik gaila, kad N. Hayes’as nepakankamai vertinamas…

 15. KinderiaXxX

  Smagu,labai geras sprendimas ?

 16. Vaidotas

  Šaunuolis

 17. Vasaris

  Vasari Garino ir vasturia sugrizimaI I aikstele

 18. Inga

  Paprastai nerašau komentarų, bet šįkart nesusilaikiau. Vietoj to, kad pratęstų sutartį su Lauvergne, Žalgirio vadovybė turėtų susimąstyti, kaip išsaugoti Grigonį. Ir kitus puikiai žaidžiančius lietuvius! Be to, priekinė linija ir taip pilna – ar Marek dar gaus laiko žaisti ka nors??

 19. heyhey

  vietoj to kad rasyti tokius komentarus geriau isgerk kefyro puodeli

 20. Inga2

  Teisi ??

 21. Urbonuse

  Tiek Urbonas Tiek Rokas pakenas daugiau aut negu in nesitikejo tokiu ejimu yra Geben Marek Rubit Geriau Aukotu Laverno pinigus Mariui GrigoniuI

 22. Ingai

  Ne viską lemia pinigai, ponia Inga. M. Grigonio svarba “Žalgiriui” savaime suprantama, bet reikalingas ir pagrindinis centras. O J. Lauvergne’as – komandai geriausias variantas, ir kaip žaidėjas, ir kaip žmogus.

 23. gerai kad

  iš anksto buria Ž komamdą ateičiai. Reikėtų kad Ž susitartų dėl kito sezono su M.Grigoniu, beveik lietviu Walkupu, Heisu, Gubiku ir jokubaičiu- po to galima lipdyti kitus su mažesne alga. Kiekvienais metais ruošti naujus žaidėjus per brangi investicija klubui.

 24. 15mi

  Marius Grigonis apie zalgirio sekmes prezasti ir savo ateiti Kaune

 25. Heyhey

  Kas tas bonusas, sėdi kažkokie jaunuoliai ir bliuznija apie ka nelabai gaudosi

 26. ricardas GUDKOVAS

  Ar skaitet kaip JoJo keliavo po Lietuva,kaip jam patiko pajuris ir t.t zmogus ziema sugeba kaifuot nuo Lietuvos,vasara jis isvis apsidziaugs .Jis gamtos myletojas juk. geras nuosirdus zmogus,labai tinka komandai.Tiesa sakant as nematau kas joje netinka,visi gerai susibendrave ir t.t..Tai ir yra KOMANDA o ne gauja sportsmenu